שליחי מדינת ישראל באפריקה הגיעו בטיסה מיוחדת ארצה כדי להתחסן נגד קורונה - 0404
שליחי מדינת ישראל באפריקה הגיעו בטיסה מיוחדת ארצה כדי להתחסן נגד קורונה משרד החוץ

שליחי מדינת ישראל באפריקה הגיעו בטיסה מיוחדת ארצה כדי להתחסן נגד קורונה

היום נחתה בישראל "טיסת החיסון" הראשונה של שליחי מדינת ישראל. על הטיסה 80 שליחי המדינה ובני משפחה משגרירויות ישראל ביבשת אפריקה שהגיעו לישראל לקבל את מנת החיסון הראשונה לקורונה.

הטיסה יצאה מישראל ביום שלישי בערב, עברה בגאנה שם אספה את שליחי המדינה מנציגויות מערב אפריקה, ולאחר מכן באתיופיה, שם אספה את שליחי מדינת ישראל מנציגויות מזרח אפריקה, ונחתה היום בצהרים בנתב"ג.

השליחים חוסנו בשדה התעופה עצמו, ועוד שעות ספורות ישובו על אותו המטוס למדינות השירות שלהם. במתחם המיוחד שהוקם לצורך המבצע בנתב"ג הוקמה משחקייה עבור ילדי השליחים שהגיעו, וצוות של טיפת חלב הגיע למקום על מנת לחסן תינוק בחיסונים המתאימים לגילו.

שר החוץ גבי אשכנזי: "זו מחוייבותה של מדינת ישראל לדאוג לבריאותם של שליחי המדינה ובני משפחותיהם ברחבי העולם. אני גאה בעובדי משרד החוץ, ומשרדי הממשלה הנוספים, שמייצגים את ישראל בעולם כולו ומקדמים את האינטרסים של כולנו על מול מדינות העולם, תוך שהם עצמם, ובני משפחותיהם חשופים לאיומי הטרור של אוייבנו, כמו גם לאיום מגפת הקורונה. מבצע החיסונים של שליחי מדינת ישראל בעולם ימשיך עד שכל שליחי המדינה, בדיוק כמו כל אזרחי המדינה, יחוסנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]