בשורה ענקית בדרך למניעת זיופים בבחירות. קרעי: "נוכל לצלם מייד בסיום הספירה את חומר הגלם של דף התוצאות" | צפו - 0404
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בשורה ענקית בדרך למניעת זיופים בבחירות. קרעי: "נוכל לצלם מייד בסיום הספירה את חומר הגלם של דף התוצאות" | צפו

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד התארח הבוקר (חמישי) בתוכנית "בוקר טוב ישראל" עם בועז גולן וגדי נס ודיבר על הניסיונות למנוע זיופים ולמספר נושאים נוספים לקראת הבחירות הקרובות.

על נפתלי בנט אמר קרעי כי "ראינו עם מי הוא חתם הסכם עודפים וראינו איך הוא הכתיר את לפיד בעבר. רק אם לא תהיה לא ברירה והליכוד תהיה מפלגה גדולה הוא יחזור למחנה הלאומי. ככל שמתקרבים לבחירות מפלגות האווירה הולכות ומצטמצמות". 

ח"כ שלמה קרעי העריך כי "וועדת הבחירות המרכזית תפסול את מועמדת העבודה, איבתיסאם מרעאנה, וקבע כי מדובר בתומכת טרור". קרעי התייחס לזיגזג שעשה מועמד תקווה חדשה לכנסת, דני דיין, ביחס למועמדת האנטי ציונית של מפלגת העבודה, לאחר שאמר תחילה שאם איבתיסאם מרעאנה תיכנס לכנסת – מפלגתו לא תשב עם העבודה בממשלה, ולאחר מכן אמר כי התכוון ש"אם עמדותיה של מראענה ייצגו את מפלגת העבודה לא נשב איתם". על רקע הדברים תקף קרעי את מפלגת תקווה חדשה של גדעון סער ואמר: "הם מוכנים לשבת עם אחת כזאת שהיא תומכת טרור. שהיא נגד מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית והיא בעצם שייכת לרשימה המשותפת והם בכלל שייכים לפרלמנט הפלסטיני כולם. ואת הדבר הזה הם מוכנים שם במפלגות הרק לא ביבי להקים איתם קואליציה להקים איתם ממשלה?".

קרעי, החבר בוועדת הבחירות מטעם הליכוד, התייחס לפיקוח על טוהר הבחירות, לדבריו: "השגנו מפקח עם מצלמה ושני מזכירים בכל אחת מהקלפיות. נקבל סריקת פרוטוקולים מלאים בתוך 48 שעות, וגם יתנו לנו מייד בסיום הספירה את חומר הגלם לצלם את דף התוצאות מהפרוטוקול. כל הדברים האלה מתגבשים לבקרה הרמטית. אני הולך להיאבק. יום ולילה אני עוסק רק בנושא הזה. יהיה כאן מערך מפואר, הדוק וקפדני".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]