בן גביר בתגובה לנתניהו: ״רה״מ תמיד חתר לממשלת מרכז - אם נהיה חזקים הוא יהיה חייב אותנו״ - 0404
בן גביר בתגובה לנתניהו: ״רה״מ תמיד חתר לממשלת מרכז – אם נהיה חזקים הוא יהיה חייב אותנו״ יונתן סינדל, פלאש 90

בן גביר בתגובה לנתניהו: ״רה״מ תמיד חתר לממשלת מרכז – אם נהיה חזקים הוא יהיה חייב אותנו״

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, התייחס הבוקר (חמישי) לדבריו של רה״מ בנימין נתניהו אמש, בריאיון לבועז גולן בערוץ 20, לפיהם הוא לא יהיה בממשלה, אך מן הסתם יהיה חבר בקואליציה.

בריאיון לרשת ב׳, אמר בן גביר ביחס להסכם העודפים שנחתם בין הציונות הדתית לליכוד: ״מה שחשוב זה לא ההסכם אלא כמה קולות נביא, אם נביא הרבה קולות – הם יצטרכו אותנו. אם לא – הם יזרקו אותנו. אני שומע את ראש הממשלה תמיד אומר שלא יכל לקיים מדיניות של ימין בגלל ציפי לבני בגלל כחלון והפעם איתנו הוא לא יוכל להגיד ימין ולא לקיים".

בן גביר נשאל מדוע הוא ממשיך לתמוך בראש הממשלה למרות מתקפות חברי הליכוד נגדו בימים האחרונים ואמר: "אני לא יודע אם אני תומך בראש הממשלה או לא. אני תומך במי שמביא מדיניות ימין. אם יהיה לנו כח, אז ראש הממשלה יהיה חייב לקיים מדיניות ימין". 

בהתייחס לשאלה האם קיבל הבטחות כלשהן מראש הממשלה, השיב בן גביר: "אני לא צריך הבטחות כאלו. זה הבטחות על הקרח. אם ראש הממשלה יוכל לבחור, הוא יבחר בממשלת ימין מרכז ולכן חייבים שהציונות הדתית תהיה גדולה וחזקה. אני יודע שאם אני אהיה שם אז הוא יהיה חייב ליישם מדיניות של ימין – לא רק בדיבורים, אלא גם במעשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]