ראש ישיבת ההסדר באפרת: ״נטיל סנקציות על תלמידים שלא יתחסנו - עלולים לגרום לביטול תורה״ | צפו - 0404
צילום: ניב מוסמן

ראש ישיבת ההסדר באפרת: ״נטיל סנקציות על תלמידים שלא יתחסנו – עלולים לגרום לביטול תורה״ | צפו

ראש ישיבת ההסדר באפרת הרב יצחק נריה, מבכירי הציונות הדתית, הודיע הבוקר (חמישי) לתלמידיו כי החל מזמן קיץ, שיחול בעוד שבועות ספורים, תלמידים שלא יחוסנו לא יוכלו להיכנס לישיבה וללמוד.

הרב נריה שלח את המכתב לכלל התלמידים והסביר כי המשך ההדבקה בישיבה עלולה לגרום לביטול תורה ולכן הוא מפציר בהם להתחסן. במכתבו לתלמידים, כתב הרב יצחק נריה: ״השנה האחרונה הייתה קשה ומאתגרת. כל פעם שהצלחנו לשוב לישיבה וחשבנו שסוף סוף חוזרים לשגרה ואפשר ללמוד ברוגע המגיפה הנוראית שבה ובלבלה את הסדרים. סגרים, בידודים, מחלות וחוזר חלילה״.

הרב נריה הוסיף וכתב: ״בחסדי שמים, ובמאמצים גדולים של המדינה ראשיה שריה ויועציה מופצים כעת חינם לכל דורש חיסונים אשר בכוחם לעצור את המגיפה ולשחרר את מרקם החיים ולחדש ימינו כקדם, כל גדולי ישראל האמיתיים ובהם ראשי הישיבה מורים להתחסן והתחסנו בעצמם, בשל כך ובשל הרצון לחזור כמה שיותר מהר לסדרי הישיבה הרגילים. מי שלא ייתחסן לא יוכל להגיע לישיבה בזמן קיץ. אנחנו לא מוכנים להתפשר״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]