תושבי השומרון דורשים - לא רוצים עוד הרוגים, הסדירו את צומת יצהר במיידי - 0404
תושבי השומרון דורשים – לא רוצים עוד הרוגים, הסדירו את צומת יצהר במיידי

תושבי השומרון דורשים – לא רוצים עוד הרוגים, הסדירו את צומת יצהר במיידי

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, יחד עם הנהגת הישוב יצהר פנו במכתב לשרת התחבורה רגב בבקשה להסדיר באופן מיידי את הצומת המוביל לישוב, הקריאה באה על רקע תאונת הדרכים הקטלנית שגבתה את חייה של אפרת ברנר אמש.

במכתב דחוף אותו הפנו התושבים לשרת התחבורה מירי רגב נכתב "הצומת המוביל לישוב נמצאת בכביש בין עירוני סואן. אך למרות זאת אין נתיבי השתלבות ואחסנה עבור רכבים הבאים בצומת, וכמו כן אין אף מעבר בטוח להולכי הרגל שנאלצים לחצות את הכביש בצורה מסכנת חיים".

עוד כתבו התושבים ששכלו כאמור את תושבת היישוב אפרת ברנר אמש בתאונה קטלנית: "בשנים האחרונות אירעו בצומת זה מספר תאונות אשר בדרך נס הסתיימו בפגיעות גוף קלות ובנזק לרכוש. אתמול נס לא קרה, ואת המחיר הכבד מנשוא שילמה אשה צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים. יש להסדיר את הצמתים כפי שהשכל הישר מורה ובכך לשמור על חיי אדם ולא לחכות חלילה לחיי אדם נוספים שיאבדו".

ראש המועצה יחד עם הנהגת הישוב הדגישו במכתב את הערכתם לשרה שמשקיעה רבות בתשתיות ביו"ש, הסדרות הצמתים, הארת הכבישים ופיתוח התחבורה הציבורית באזור.

לדבריהם, דווקא מתוך האכפתיות, מגיעה הבקשה לשרה לבצע גם את הצעד הנדרש והמתבקש הזה כדי לשמור על חיי התושבים והמשתמשים בצומת.

כאמור, אמש בתאונת דרכים קשה בצומת יצהר, נהרגה תושבת הישוב אפרת ברנר ז"ל מפגיעת רכב של ערבי מהרשות בעת שחצתה את הכביש. אפרת זיכרונה לברכה התחתנה לפני כ-4 חודשים והובאה למנוחות היום (רביעי) בישוב חרשה בו מתגוררים הוריה. (בתמונה: אפרת ברנר ז"ל)

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]