רה״מ נתניהו: "אולי נעצור גם את החיסונים כי זה טוב לבחירות? יועצים משפטיים תפקידם לייעץ - תפקידנו להחליט״ | צפו בריאיון המלא - 0404
צילום: ערוץ 20

רה״מ נתניהו: "אולי נעצור גם את החיסונים כי זה טוב לבחירות? יועצים משפטיים תפקידם לייעץ – תפקידנו להחליט״ | צפו בריאיון המלא

ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק ריאיון בלעדי לבועז גולן בתכנית ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20 והתייחס לנושאים שונים. נתניהו התייחס לשילובו של בן גביר בבחירות הקרובות, לבנט, סער ויאיר לפיד. עוד ענה רה״מ נתניהו בענייני קורונה, ביידן וארה״ב ועוד.

נתניהו אמר בין השאר: "יש לנו הזדמנות חד-פעמית להקים ממשלת ימין על-מלא. אנחנו יכולים להשיג זאת רק אם נביא ליכוד אחד גדול. אסור לפצל את הימין. הצבעה לכל מפלגה אחרת תביא ממשלה של לפיד והשמאל. הצביעו לליכוד ויחד ננצח".

רה"מ הוסיף כי, "לא תהיה יותר ממשלת רוטציה. צריך ראש ממשלה אחד. כולם כבר הבינו את זה. אנחנו ננצח בבחירות ונביא ממשלת ימין על מלא".

ראש הממשלה התייחס לביקורת על שילובו הצפוי של יו"ר עוצמה יהודית, איתמר בן גביר, בקואליציה הבאה בראשותו, לדברי רה"מ: "בן גביר לא יהיה בממשלה, הוא יהיה בקואליציה כבלוק טכני. אבל למה מדברים על בן גביר ולא על אבתיסאם, מספר 7 במפלגת העבודה, שלא מכבדת אפילו את הצפירה ביום הזיכרון לשואה? אין לגדעון וללפיד ממשלה בלעדיה".

0404

ביחס לנשיא ארצות הברית אמר נתניהו כי "אני מכיר את הנשיא ביידן 40 שנים. יש לנו ידידות אישית, זה לא אומר שלא יהיו לנו חילוקי דעות״.

ראש הממשלה תקף את החלטת היועמ"ש מנדלבליט לעצור את התוכנית הכלכלית אותה גיבש לסיוע לעסקים והסביר כי הקורונה לא נפסקת וצריך לסייע לעסקים שנפגעו, לדבריו: "לא ייתכן שנעצור הכל לכמה חודשים בגלל הבחירות. אולי נעצור גם את הבאת החיסונים כי זה טוב לבחירות? יועצים משפטיים תפקידם לייעץ – תפקידנו להחליט".

ביחס להסכמי שלום נוספים אמר נתניהו כי "זה ייקח קצת זמן, אבל זה בדרך. אלו מגעים שהבשילו לאורך השנים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com