מנדלבליט בושה! מדאיגה אותו האבטחה סביב בן ארי, אבל ״כדור בראש״ והאבטחה סביב רה״מ לא מדאיגים אותו - 0404
מנדלבליט בושה! מדאיגה אותו האבטחה סביב בן ארי, אבל ״כדור בראש״ והאבטחה סביב רה״מ לא מדאיגים אותו אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מנדלבליט בושה! מדאיגה אותו האבטחה סביב בן ארי, אבל ״כדור בראש״ והאבטחה סביב רה״מ לא מדאיגים אותו

אין לאיש הזה גבולות. היועמ״ש אביחי מנדלבליט שוב זורק מילים לאוויר. המוחזק בגרונו שוב משמש שופר לחבריו התופרים וממציא לנו דאגות.

מנדלבליט, שסידר אבטחה לליאת בן ארי, מספר היום שמאוד מדאיג לראות אותה מאובטחת. כן, זה אותו מנדלבליט שמאשר אנרכיה מטורפת ומסוכנת על מעון ראש הממשלה בירושלים וליד ביתו בקיסריה.

זה אותו מנדלבליט שלא דאג כלל כאשר אנרכיסטים צרו על הכניסה למעון ראש הממשלה ואיימו לפרוץ פנימה. הוא לא דאג לרגע כאשר רה״מ ומשפחתו הוכנסו לחדר מוסתר בבית מחשש לפריצה למקום. הוא לא דאג לרגע כאשר הם איימו להשליך בקבוקי תבערה ולפידים בוערים לתוך המתחם.

הוא לא צייץ ולא דאג כאשר שמאלנים קיצוניים תלו בובות נתניהו על חבלי תלייה, ציירו ואיירו את ראש הממשלה תלוי וקראו לירות כדור בראשו ולהשליך את גופתו וגופות בני משפחתו השרופות ממטוס אל תוך הים.

הוא לא דאג לרגע אחד כאשר אנרכיסיטים תקפו שוטרים בבלפור ושלחו אחד מהם במצב קשה לניתוח.

את מנדלבליט מעניין רק מנדלבליט וכך נוהג רק מי שבאמת מוחזק בגרונו.

פרשת משפטים בפתחנו. בסוף השבוע נקרא אותה. אצלנו – הפרשה היא החשובה, מנדלבליט הוא הבושה!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]