ההרוגה בתאונת הדרכים ביצהר: אפרת ברנר, צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים - 0404
ההרוגה בתאונת הדרכים ביצהר: אפרת ברנר, צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים

ההרוגה בתאונת הדרכים ביצהר: אפרת ברנר, צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים

ההרוגה בתאונת הדרכים סמוך ליצהר הערב היא אפרת ברנר, (לשעבר בן פנחס) בת 19, תושבת יצהר, כלה צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים. הותירה אחריה בעל, הורים, 7 אחיות ו-3 אחים. הייתה נשואה לבנו של הרב גיורא ברנר, רב קהילה, ראש ישיבה ברחובות ונשיא הכולל בגבעת אסף.

אפרת נהרגה בעת שחצתה את הכביש לכיוון יצהר בצומת יצהר הקטנה, רכב שהגיע מכיוון שכם התנגש בה, מעוצמת המכה היא עפה ונהרגה במקום.

זיהוי גופתה בשטח בוצע ע"י דודה ישעיהו בן פנחס, קצין הבטחון האיזורי של המועצה האזורית שומרון. מיד לאחר הזיהוי ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שהיה בזירה נסע במהירות ליישוב, והצטרף לצוות של מתנדבים מהיישוב ופראמדיק שמסרו לבעלה את הבשורה המרה.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ספד לה: "אסון כבד למשפחת השומרון. בחורה צעירה, כלה שכל חייה לפניה, זה בלתי נתפס. אנחנו מחבקים את המשפחות ברנר ובן פנחס בשעה קשה זו, תשתיות הכבישים בשומרון, חייבות להשתפר. זו משימה לאומית, אם צומת יצהר הקטנה הייתה מוסדרת האסון הזה היה נמנע".

צוות הצח"י של היישוב ורב היישוב, יחד עם הצוותים המקצועיים באגף לשירותים חברתיים במועצה האזורית שומרון מלווים את המשפחה. הודעה על מועד ההלוויה תבוא בהמשך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]