סגן ראש עיריית ירושלים תומך ברשימת הציונות הדתית לכנסת: "האחדות בימין תביא לניצחון" - 0404
סגן ראש עיריית ירושלים תומך ברשימת הציונות הדתית לכנסת:

סגן ראש עיריית ירושלים תומך ברשימת הציונות הדתית לכנסת: "האחדות בימין תביא לניצחון"

ראשי סיעת מאוחדים, סגן ראש עיריית ירושלים, אריה קינג, וחבר מועצת העיר יהונתן יוסף, הודיעו היום (שלישי) כי יתמכו בבחירות לכנסת ברשימת הציונות הדתית, וכן יקראו למצביעי סיעת 'מאוחדים' שהצביעו עבורם בבחירות המקומיות, להצביע לציונות הדתית.

קינג נפגש היום בלשכתו בעירייה עם יצחק וסרלאוף, מועמד עוצמה יהודית ברשימת הציונות הדתית לכנסת, ובירך אותו ואת יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, על הסכם האחדות שנחתם עם מפלגת הציונות הדתית בראשותו של ח"כ בצלאל סמוטריץ'. וסרלאוף הודה לקינג על תמיכת 'מאוחדים', והשניים סיכמו כי ימשיכו לעבוד בשיתוף פעולה על מנת להביא לניצחון הימין בבחירות ולחזק את זהותה היהודית של המדינה ובירושלים בפרט.

אריה קינג מסר: "אחרי שלוש מערכות בחירות מלאות בפילוגים ופיצולים, בבחירות האלו סוף סוף אפשר להכריז כי בשורת האחדות ניצחה. כל מי שרוצה בטובת עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל – חייב להצביע לרשימת הציונות הדתית, המייצגת נאמנה את הערכים הללו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]