הצהרת תובע נגד האם החשודה בחטיפת בנה ממשמורת אביו - 0404
הצהרת תובע נגד האם החשודה בחטיפת בנה ממשמורת אביו

הצהרת תובע נגד האם החשודה בחטיפת בנה ממשמורת אביו

הצהרת תובע תוגש היום (שלישי) נגד גלית צרפתי, האם מכוכב מיכאל, שנעצרה לחקירה בחשד לעבירות של חטיפה ממשמורת של קטין מתחת לגיל 16 והפרת הוראה חוקית.

החשודה אותרה בסוף השבוע יחד עם בנה בצפון הארץ ע"י כוחות המשטרה, לאחר שבמשך כשבועיים הסתירה את בנה כבן ה 5, בניגוד לצו בית המשפט, והיא הועברה לחקירה בתחנת שדרות.

היום במסגרת בקשת הארכת המעצר של החשודה בבית משפט השלום באשקלון, תוגש נגדה הצהרת תובע שניתנה הבוקר ע"י הפרקליטות.

מטעם החשודה נטען כי חטפה את הילד לאחר שחששה שאביו (אשר לחזקתו קבע בית המשפט כי יש להעביר את הילד) יתקוף אותו מינית, זאת חרף העובדה שבית המשפט בחן טענות אלו והפריכן.

עו"ד מירה סייג, המייצגת את אבי הילד התייחסה לטענות: "במשך 3 שנים ארוכות בית המשפט בירר ובחן היטב את כל הטענות הכוזבות של האם כנגד האב, לצורך כך מונו מספר מומחים שונים ולמעלה מ25 אנשי מקצוע לרבות פסיכיאטרים ופסיכולוגים,  אבחנו את האב, האם והקטין וכולם היו תמימי דעים שאין אישוש לטענותיה שהקטין נפגע באיזו שהיא דרך ע"י האב.

נהפוך הוא, כל גורמי המקצוע קבעו פה אחד שהאם היא זו שפוגעת ומתעללת בקטין בעצם צילומו בערום פעם אחר פעם תוך שהיא מדובבת אותו ושותלת בפיו ובמוחו את אמונותיה וחרדותיה הכוזבות, לקיחתי לאינספור בדיקות שווא פולשניות בבתי חולים שונים בארץ שלא עלתה בהן שום אינדיקציה לפגיעה, כן קבעו שלאב יש קשר מטיב עם הקטין ולכן ומסיבות נוספות קבעו יש להעביר משמורת לאב.

"גם תלונות השווא מצד האם במשטרה נחקרו לרבות חקירת ילדים ומינוי רופא משפטי, ונסגרו לגופן. גם ערר שהגישה האם על סגירתן, נדחה לגופו. טענות האם כאילו שבית המשפט התעלם מ'ראיותיה'" הינן שקריות, הכל נבדק פעם אחר פעם וגם בערכאות הערעור (מחוזי ועליון) ונדחו לגופן.

האם מפיצה סרטונים כוזבים מטעם אנשי מקצוע שונים שנשכרו על ידה ולהם שילמה כספים ואינם אובייקטיבים וחמור מכך הם מעולם לא אבחנו את הקטין ומעולם לא פגשו את האב כדי לייחס לו האשמות כה חמורות וזאת להבדיל מגורמי המקצוע שמונו מטעם בית המשפט וערכו בדיקות ואבחונים מקיפים לכל הצדדים וקבעו כאמור שהאם פוגעת בקטין ומהווה סיכון לשלומו ולהתפתחותו.

"גם בהליך השיפוטי האם הודתה כי שגתה בטענותיה, חזרה בה, היכתה על חטא, התנצלה בפני בית המשפט, הבטיחה שלא תחזור על מעשיה וביקשה לפנות לטיפול אשר הופסק עם פרוץ מגיפת הקורונה ואז חזרה לסורה.

ראיה לאפסות טענותיה ניתן למצוא גם במפגש המרגש שהתקיים בין האב לקטין לאחר הימצאו, הקטין רץ לעבר זרועותיו של אביו בהתרגשות ושמחה רבה, מפגש סוחט דמעות שלא הותיר עין יבשה והביע את הקשר החם והאוהב של האב והקטין.

יש לגנות את תופעת הניכור ההורי, תלונות השווא והניסיון של האם לנגח את האב משום שהקים משפחה חדשה, תוך עשיית שימוש בקטין ככלי שרת בידה וניתוקו מאביו.

לא נותר לנו אלא להביע צער כי האם ממשיכה בדפוסי התנהגותה ומחשבותיה המזיקים לקטין במקום לקבל טיפול מתאים".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]