מהחשש שיתמודד: ימ״ר שי זימנו לחקירה לפני סגירת הרשימות את מיכאל בן ארי - 0404
מהחשש שיתמודד: ימ״ר שי זימנו לחקירה לפני סגירת הרשימות את מיכאל בן ארי יונתן זינדל, פלאש 90

מהחשש שיתמודד: ימ״ר שי זימנו לחקירה לפני סגירת הרשימות את מיכאל בן ארי

לאחר החיבור בין עוצמה יהודית והציונות הדתית, עלה בשמאל חשש כי איש עוצמה יהודית, ח"כ לשעבר מיכאל בן ארי, יבקש להתמודד שוב לכנסת. בעקבות כך זימנה משטרת ש"י את בן ארי לחקירה, וזאת כדי לספק חומרים בידי היועמ"ש למקרה בו יבקש בן ארי להתמודד בבחירות. כך אמר היום (שלישי) בן ארי בתוכנית "בוקר טוב ישראל" עם בועז גולן בערוץ 20.

כזכור, מיכאל בן ארי נפסל בעבר מלרוץ בבחירות בגין אמירות גזעניות לכאורה, אמירות שלא הוכח כי אכן נאמרו, וזאת בזמן שאושרה ריצתם לכנסת של תומכי מחבלים מהרשימה המשותפת.

בן ארי דורש שיוגש נגדו כתב אישום אשר במסגרתו יתבררו החשדות נגדו בבית משפט, אך מנדלבליט מעדיף, לדבריו, לנקוט בדרכים של התעללות של חקירות והשפלות – רק כי יש לו כח.

מיכאל בן ארי מסר לחדשות 0404 כי "מנדלבליט ממשיך להשתמש בכח שלו, כדי לדרוס את הדמוקרטיה הישראלית. למעלה משנתיים אחרי שהוא בקש לפסול אותי על בסיס ׳מאסה קריטית׳ של ראיות כביכול. הוא נמנע מלהגיש כתב אישום ולהתעמת מולי בבית משפט בדיני ראיות, שם נחשוף את כל מסכת הכזבים וסתימת הפיות. הזימון שלי לחקירה ערב הגשת הבחירות, נועד להפחיד ולתרץ פסילה נוספת בטיעון: ׳אנחנו באמצע חקירה׳.

מיותר לציין, שהייתי בחקירה לפני חצי שנה, שבע שעות של הקראת ציוצי טוויטר, והקראת התגובות של העוקבים. דרשתי שימצו את החקירה, הם הודיעו לי רשמית שהחקירה שלי הסתיימה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]