השר אקוניס בקרית ארבע: "אנו במאבק מתמיד להרחבת ההתיישבות" - 0404
השר אקוניס בקרית ארבע: דוברות השר אופיר אקוניס

השר אקוניס בקרית ארבע: "אנו במאבק מתמיד להרחבת ההתיישבות"

השר לשיתוף פעולה אזורי אופיר אקוניס ביקר היום (שלישי) במועצת קרית ארבע חברון ונפגש עם ראש המועצה אליהו ליבמן. במהלך הביקור סקר ליבמן בפני השר את האתגרים שאיתם מתמודדת המועצה והצביע על ההצלחות האחרונות – בניית שכונה חדשה, קליטת זוגות צעירים וההתמודדות עם משבר הקורונה.

השר אקוניס אמר במהלך המפגש כי הוא שמח כתמיד להגיע לקרית ארבע חברון וציין כי הוא מתרגש לראות את התנופה של המועצה במגוון תחומים: "אני תמיד שמח ונרגש לבקר בקרית ארבע ובחברון, עיר האבות ואני מודה לאליהו ליבמן על האירוח ועל הזמן.

אתם יודעים, שדלתי תמיד פתוחה ואני עומד לשרותכם בכל משימה: לאומית, או מקומית. אנחנו במאבק ארוך שנים על הרחבת ההתיישבות ביו"ש ונגד מתווה "שתי המדינות" המסוכן. המאבק הזה לא הסתיים וכתמיד, אעמוד לימינכם בכל תפקיד שאמלא בממשלה הבאה".

ראש המועצה אליהו ליבמן הודה לשר על הביקור, והדגיש בפניו את החשיבות של ממשלה ימנית שתפעל להרחבת ההתיישבות ביהודה ושומרון בכלל, ובעיר האבות בפרט: "לשר אקוניס יש זכויות רבות בפיתוח ההתיישבות, שמחנו לארח אותו כאן בעיר האבות קרית ארבע חברון והדגשנו בפני השר כי אנחנו מצפים בבחירות הבאות לקבל ממשלת ימין על מלא, שתמשיך לפתח את ההתיישבות בכלל ואת קרית ארבע חברון עיר האבות בפרט בבנייה מסיבית, בהשקעות בחינוך, בתרבות, בתחבורה ובעוד שלל נושאים.

אנחנו מצפים מממשלת ישראל הבאה להחיל ריבונות ביהודה ושומרון אחרי שנים רבות שאנחנו חיים תחת משטר צבאי". השר אקוניס היה קשוב לדברים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com