מאות מאנשי הסגל הדיפלומטי המוצבים בישראל חוסנו היום בירושלים - 0404
מאות מאנשי הסגל הדיפלומטי המוצבים בישראל חוסנו היום בירושלים המרכז הרפואי הדסה

מאות מאנשי הסגל הדיפלומטי המוצבים בישראל חוסנו היום בירושלים

הדיפלומטים, נציגי המדינות הזרות ובני משפחותיהם המוצבים בישראל חוסנו היום (יום שני) על ידי צוות מערך החיסונים בבית החולים הדסה עין כרם. במהלך שעות הבוקר הגיעו נציגי מדינות רבות, בהן אוקראינה, גאנה, טורקיה, טאיוואן, ארה״ב, איטליה, ספרד, ניגריה, קזחסטן, ירדן, ויאטנם, קונגו וגוואטמלה.

רבים מן המתחסנים הודו להדסה, למשרד החוץ ולממשלת ישראל על ההזדמנות לקבל את החיסון שכה חיכו לו, ובהם גם דיפלומטים אשר במדינתם טרם ניתן החיסון עד כה. ״זה מדהים״, מסר מר בנג׳מין הונג, קונסול נציגות טאיוואן בישראל, ״ישראל היא המדינה המובילה עם האחוז הגבוה ביותר של מחוסנים באוכלוסייה. אנו מודים למדינת ישראל ולבית החולים על ההזדמנות לקבל את החיסון ועל הסיוע לכל הדיפלומטים המוצבים בישראל״.

את מבצע החיסונים הנרחב אשר ימשך גם מחר, מנהל צוות בית החולים הדסה עין כרם בשיתוף עם משרדי הבריאות והחוץ, זאת במקביל לתוכנית החיסונים הפנימית של בית החולים במסגרתה חוסנו רוב עובדי בית החולים, וכן בעיצומו של חיסון חולים אלרגיים ומטופלי בית החולים.

"שמחנו והתגאנו לראות כאן הבוקר נציגים ממדינות שונות בעולם, כולם הגיעו לטיפול בידי צוות הדסה המקצועי והמסור״, אמר מנכ״ל הדסה, פרופ׳ זאב רוטשטיין. ״כמו תמיד, הדסה ניצבת בחזית בכל משימה לאומית או בינלאומית ונכונה להגיש סיוע וחיזוק. הצוות ההדסאי זכה לתודות רבות במגוון שפות, וכמובן השגיח על כולם כדי לוודא שאין תגובות חריגות לחיסון. עד כה הכל עבר ללא כל ארוע או תגובה יוצאת דופן״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]