רה"מ: "אם שלב ההוכחות במשפט יתחיל בקרוב - זאת תהיה התערבות בוטה בבחירות" - 0404
רה יונתן סינדל, פלאש 90

רה"מ: "אם שלב ההוכחות במשפט יתחיל בקרוב – זאת תהיה התערבות בוטה בבחירות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא הערב (שני) דברים, בהם התייחס לפתיחת מערכת החינוך וכן למשפטו. רה"מ אמר כי הממשלה תפעל לפתוח את מערכת החינוך בימים הקרובים ביישובים הירוקים והצהובים בלבד. בשאר היישובים היא תיפתח בהדרגה ובהתאם למתווה רמזור חדש שישלב בין היקף התחלואה להיקף החיסונים, לדבריו.

בהמשך הוסיף: "אנחנו תחת התקפה של מוטציה בריטית שפועלת במהירות ושפוגעת גם בצעירים ובילדים. נפתח בזהירות רבה מאוד – חינוך לגיל הרך בחלק מהמקומות, בהמשך נעבור למסחר ולתרבות ולדברים אחרים".

ביחס למשפטו אמר רה"מ: "כולם יודעים שהתיקים נגדי תפורים אבל היום התברר שהם אפילו לא תפורים עד הסוף והרבה דברים חסרים שם. לכן לא נראה לי ששלב ההוכחות במשפט שלי יתחיל לפני הבחירות – בכל מקרה גם אם זו לא הכוונה זה ייתפס כהתערבות בוטה בבחירות. צריך לנהוג לפי מה שהשכל הישר אומר ואני מניח שכך ייעשה".

כשנשאל על כך שהנשיא האמריקאי ג'ו ביידן טרם שוחח איתו, השיב: "שוחחתי עם ביידן כשהוא ניצח, אני מניח שהוא יתקשר אלי בקרוב. הברית בינינו איתנה וגם יחסינו כבר בני 40 שנה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]