מובילי המאבק נגד המסתננים מכריזים על תמיכה ברשימת הציונות הדתית לכנסת - 0404
מובילי המאבק נגד המסתננים מכריזים על תמיכה ברשימת הציונות הדתית לכנסת

מובילי המאבק נגד המסתננים מכריזים על תמיכה ברשימת הציונות הדתית לכנסת

ראשי החזית לשחרור דרום תל אביב, שפי פז ודורון אברהמי, המוכרים כמובילי המאבק נגד המסתננים, הכריזו היום (ראשון) על תמיכתם ברשימת הציונות הדתית לכנסת בראשותו של בצלאל סמוטריץ'.

הבוקר נפגשו פז ואברהמי עם יצחק וסרלאוף, המועמד הנוסף מטעמה של עוצמה יהודית ברשימת הציונות הדתית, והודיעו לו על תמיכתם ברשימה, זאת בעקבות האיחוד בין הציונות הדתית לעוצמה יהודית. וסרלאוף גם הוא תושב דרום תל אביב, מייסד מרכז החסד המסייע לתושבי דרום תל אביב, משפחות במצוקה ומעוטי יכולת, ופעיל ותיק במאבק לגירוש המסתננים.

דורון אברהמי: "אני שמח בתמיכה שלנו במפלגת הציונות הדתית.סמוטריץ הוכיח פעם אחר פעם שהוא איתנו לאורך כל הדרך, ולא רק כשהתקשורת שם. קראנו בימים האחרונים לאיחוד עם עוצמה יהודית, ואני שמח על החיבור עם איתמר בן גביר איש עם ערכים אידאולוגיה שלא יאכזב אותנו. היום אנחנו מתחילים בצעידה משותפת למען עתיד טוב יותר למדינת ישראל".

שפי פז: "בחודשים שבהם המדינה הפלילה את המאבק והמערכת הפוליטית הפנתה לנו עורף, היו שניים שעמדו לצידנו, תמיד זמינים ומוכנים להביע תמיכה ולהציע עזרה. בצלאל סמוטריץ׳ ואיתמר בן גביר. אני שמחה שהם חברו יחד ושאוכל לתרום להצלחתם בבחירות. כי בשביל המאבק במסתננים ובהגירה הבלתי חוקית צריך אותם בכנסת. חריפים, מחוייבים ולוחמניים".

מועמד עוצמה יהודית ברשימת הציונות הדתית, יצחק וסרלאוף: "אני מודה לחבריי הותיקים שפי ודורון על האמון שהם נותנים בנו, ואני מתחייב: בכנסת הקרובה בעיית המסתננים ודרום תל אביב בפרט יהיו בראש סדרי העדיפויות שלנו. למי שחשובה לו זהותה היהודית של מדינת ישראל והמאבק במסתננים יש אופציה אחת בלבד בבחירות האלו: רשימת הציונות הדתית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]