מעל שליש ממסיימי קורס מג"דים במילואים - תושבי יהודה ושומרון - 0404
מעל שליש ממסיימי קורס מג דו"צ

מעל שליש ממסיימי קורס מג"דים במילואים – תושבי יהודה ושומרון

תושבי יו"ש נמצאים בחזית ההתנדבות בצה"ל. הבוקר (ראשון) התקבלו נתונים אודות קורס מג"דים במילואים שהסתיים לפני כשבוע. מהנתונים עולה כי 9 מתוך 23 ממסיימי הקורס הם תושבי יהודה ושומרון. הקורס שנמשך כ-3 חודשים, נחשב לאחד הקורסים היוקרתיים בצה"ל למשרתי המילואים. המסיימים מגיעים מממגוון יישובים ביו"ש, בניהם: נופים, רחלים, אלון מורה, קדומים, אריאל, קידה, הר חמד ועתניאל.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, הודה ללוחמים ואמר: "צה"ל זה ההתיישבות וההתיישבות זה צה"ל, אנחנו גאים ברוח ההתנדבות של תושבינו, שבחזית לא רק בצה"ל אלא גם כעת בשעה הקשה של הקורונה רוח ההתנדבות מורגשת בכל הישובים והיא זו שמסייעת לנו לצלוח את התקופה המורכבת הזו יחד בהצלחה".

על פי נתוני הגיוס והשירות לשנת 2020 רוח ההתנדבות והגיוס לצה"ל משמעותי במועצה אזורית שומרון גם בקרב המתגייסים הצעירים: שיעור הגיוס בקרב הבנים עומד על 83.7% גבוה מהממוצע הארצי שעומד על 71.7%. 84.6% מהמתגייסים לצה"ל פונים לשירות משמעותי. 92.3% מהבנות מתגייסות לשירות משמעותי. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]