יו"ר ארגון הגננות: "לבטל את פתיחת הגנים בערים האדומות - לא לסכן את הילדים והצוות" - 0404
יו עיריית קריית אתא

יו"ר ארגון הגננות: "לבטל את פתיחת הגנים בערים האדומות – לא לסכן את הילדים והצוות"

על רקע הכוונה לפתוח את מערכת החינוך במתכונת חלקית החל מיום שלישי הקרוב, ארגון הגננות קורא הבוקר שלא לפתוח את גני הילדים בערים האדומות. הארגון קובע כי למידה בגנים באוויר הפתוח לא אפשרית וכי המגע בין הילדים לצוות הוא הכרחי בגיל הרך.

דורית חזן, יו"ר ארגון הגננות: "עם כל הגעגוע לילדים, לפי אמ"ן, פתיחה כשמקדם ההדבקה עודנו גבוה היא סכנה. לא נעמוד מנגד. יש לבטל את הפתיחה בערים האדומות ולהמתין לירידה בתחלואה כדי לא לסכן את הילדים והצוות בגן. פתיחה לא מבוקרת תביא לתוצאות רעות כפי שחזרנו ואמרנו בגלים ובסגרים הקודמים ואכן כך נוכחנו לראות.

ברור לכל בר דעת כי מתווה הלימודים באוויר הפתוח לא אפשרי ולא ישים. שלא כמו בביה"ס הגננות הן לא מורות ומורים שמלמדים ללא מגע. ברור כי הגננות תחבקנה את הילדים ותקיימנה מגע שהכרחי בגיל הרך ולכן האוויר הפתוח לא רלוונטי וזה עוד לפני שדיברנו על מזג האוויר בחורף. יש להמתין לירידת התחלואה בערים האדומות ובכך לשמור על חיי כל הנוכחים בגן". (צילום: ארכיון)

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com