הותר לפרסום: אמיר רז הוא השוטר החשוד ברצח אשתו דיאנה בנעלה - 0404
הותר לפרסום: אמיר רז הוא השוטר החשוד ברצח אשתו דיאנה בנעלה מתוך הרשתות החברתיות

הותר לפרסום: אמיר רז הוא השוטר החשוד ברצח אשתו דיאנה בנעלה

לפני זמן קצר (מוצ"ש) הותר לפרסום כי אמיר רז בן ה-33, שוטר ממשטרת מודיעין, הוא החשוד ברצח אשתו דיאנה ביישוב נעלה.

מהחקירה הראשונית עלה כי ארבעת ילדיהם של בני הזוג היו בבית בעת הירי, וכי לאחר מכן התקשר החשוד למשטרה ולמפקדו והודה ברצח אשתו. בחקירתו ציין: "היה בינינו ויכוח סתמי, וברגע אחד שלפתי את האקדח ויריתי בה פעמיים. לא יודע מה עבר לי בראש".

השופטת אושרית הובר היימן שהחליטה להאריך את מעצרו בתשעה ימים, אמרה בדיון: "קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשוד, שקשר את עצמו למעשה. מדובר במקרה קשה שמחייב את התרתו במעצר מאחורי סורג ובריח".

המועצה האזורית בנימין

נרות נשמה הודלקו הערב בסמוך לזירת הרצח. מראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ, נמסר: "לעמוד כאן מול ביתה של דיאנה – הלב לא תופס והראש לא מבין. אין מילים להביע את הכאב והזעזוע.

אני נמצא עכשיו ביישוב נעלה עם חברי ונציגי היישוב. כולם לא מבינים איך זה יכול לקרות, ואיך זה יכול לקרות לדיאנה היקרה שלנו שהובילה קבוצות להתמודדות זוגית והייתה מקור לנעימות ותבונה. שמעתי כאן על אמא מסורה ורעייה למופת, על חברה ושכנה של חברות אמיצה וקרובה. האובדן לא נתפס".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]