ח"כ קלנר: "ארגון 'בצלם' קיבל כסף ממדינות זרות במטרה לערב את בית הדין בהאג" - 0404
ח ערוץ הכנסת

ח"כ קלנר: "ארגון 'בצלם' קיבל כסף ממדינות זרות במטרה לערב את בית הדין בהאג"

יו"ר השדולה למאבק בדה-לגיטימציה והאנשטימיות, חבר הכנסת אריאל קלנר מהליכוד, חשף הערב (מוצ"ש) כי ארגון 'בצלם' קיבל כסף ממדינות זרות במטרה לערב את בית הדין בהאג במה שהוגדר על ידיהן כתופעת "הכיבוש".

ח"כ קלנר הודיע כי יפעל כנגד המימון הזר המסייע לארגונים האנטי-ציוניים: "290,000 יורו. זה הסכום שקיבל ארגון "זכויות האדם" 'בצלם' ממדינות זרות במטרה להוכיח כי מערכת המשפט בישראל מגוייסת למדיניות "הכיבוש" ולכן על בית הדין להתערב.

החלטת בית הדין בהאג מאתמול לחקור "פשעי מלחמה" לכאורה של ישראל ביו"ש, עזה וירושלים היא תוצאה ישירה של פעילות חתרנית של ארגוני הדה לגיטימציה והלוחמה המשפטית הפועלים במימון זר בישראל.

הפעילות של הארגונים החתרניים האלה היא הרסנית. כיו"ר השדולה למאבק בדה-לגיטימציה הגשתי בכנסת הקודמת הצעת חוק למיסוי כבד של המימון המדינתי הזר, שנמנע בעבר ע"י השמאל ואנשי "ימין" כמו בני בגין. בכנסת הבאה אפעל לקדמו בכל הכוח בע"ה.

הגיעה העת לשים לתופעה הבזויה והחתרנית הזו סוף. בבחירות האלה, תנו כוח רק למי שמחויב לממשלת ימין על מלא".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]