בוריס אפליצ׳וק ישוריין ברשימת הליכוד לכנסת - 0404
בוריס אפליצ׳וק ישוריין ברשימת הליכוד לכנסת

בוריס אפליצ׳וק ישוריין ברשימת הליכוד לכנסת

שריון שלישי של ראש הממשלה נתניהו: בוריס אפליצ׳וק ישוריין ברשימת הליכוד לכנסת.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״אני שמח להודיע שבוריס אפליצ׳וק מצטרף לרשימת הליכוד לכנסת ה-24. בוריס מסמל את הצלחתה של העלייה המבורכת ממדינות ברית המועצות לשעבר שתרמה רבות לסיפור ההצלחה של ישראל.

בתור מהנדס צעיר, בוריס הוא עלה לישראל ממוסקבה בשנת 1990 והתגייס לצה״ל. לאחר שירותו המשיך בצבא כאזרח עובד צה״ל, ולאחריו השתלב בהצלחה בחברות הייטק ובשנים אחרונות הוא הפך לעצמאי. עלייה-צה״ל-הייטק-יזמות: זו דרכו של בוריס ואלה יסודות הבסיס להצלחה של מדינת ישראל! ברוך הבא לליכוד״.

בוריס אפליצ׳וק: "אני מודה לראש הממשלה נתניהו על הכבוד שנפל בחלקי לשרת את אזרחי ישראל בכנסת, ואני בטוח שבהנהגתו הליכוד יביא לפחות 40 מנדטים.

אני חבר מפלגת הליכוד מאז 2006, ואני מאמין שרק ליכוד גדול בהנהגת ראש הממשלה נתניהו יכול להמשיך ולהביא הישגים אדירים למדינת ישראל: בחיסונים, בכלכלה, בביטחון, בהסכמי שלום. רוב דוברי הרוסית בישראל יודעים היום שיש הרבה פוליטיקאים, אבל רק מנהיג אחד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]