יוסי דגן קורא למפלגות הימין להתאחד: "הציבור לא יסלח למי שיביא להקמת ממשלת שמאל" - 0404
יוסי דגן קורא למפלגות הימין להתאחד: מוא"ז שומרון

יוסי דגן קורא למפלגות הימין להתאחד: "הציבור לא יסלח למי שיביא להקמת ממשלת שמאל"

על רקע ההתמהמהות של מפלגות הימין והוויכוחים הפנימיים על מיקומים, קורא היום (רביעי) ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, למפלגות הימין שאינן עוברות את אחוז החסימה בסקרים, להתאחד למפלגה אחת. דגן מזהיר כי אם עוצמה יהודית, הבית היהודי והציונות הדתית לא יתאחדו לרשימה אחת – יהיו לכך השלכות ציבוריות פוליטיות ומדיניות מרחיקות לכת.

יוסי דגן: "אף אחד לא באמת זוכר היום מי הוצב במקום הרביעי ברשימתו של הרב לוינגר וגם לא מי הוצב במקום השני ברשימת התחיה. אולם כולם זוכרים את ממשלת השמאל שקמה כתוצאה ואת הסכמי אוסלו. כולם זוכרים את ההשלכות של אותם וויכוחים על ארץ ישראל ועל 2000 הרוגי אוסלו.

הציבור לא יסלח למי שעלול להביא את יאיר לפיד להקים ממשלה יחד עם חולדאי ובתמיכת הרשימה המשותפת. אני קורא לכם התאחדו עכשיו, המיקום של אף אחד ברשימה לא יותר חשוב מארץ ישראל. כל מנדט חשוב למדנו את זה ב-3 מערכות בחירות רצופות. אל תאפשרו במו ידיכם את הפלת המחנה הלאומי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]