יו"ר מפלגת "ותיקי ישראל" דני יתום הודיע על פרישה - 0404
יו ערוץ 20

יו"ר מפלגת "ותיקי ישראל" דני יתום הודיע על פרישה

יו"ר מפלגת "ותיקי ישראל" דני יתום הודיע לפני זמן קצר (רביעי) על פרישה מהמירוץ לכנסת, וקרא לכל מחנה גוש השמאל לחבור תחת מנהיגותו של יו"ר "יש עתיד", יאיר לפיד. 

יתום: "מאז שהכרזתי על הקמת מפלגת ותיקי ישראל זכינו לתמיכה ואהדה של עשרות אלפי ישראלים. בדיגיטל, בוואטסאפ בפניות אישיות ובאפיקים נוספים. האמנתי שאנו בכיוון הנכון וש-1,350,000 האזרחיות והאזרחים הוותיקים יקבלו ייצוג ראוי בכנסת. מסיבות של העדר תקציב נאלצנו להפסיק את רוב מאמצי הקמפיין שלנו לפני כשבועיים, ומאז עסקתי ימים כלילות בניסיונות חיבור עם גורמים פוליטיים אחרים שלצערי לא ראו את הדחיפות והחשיבות של סוגיית האזרחים הוותיקים. 

לא יצאתי למסע הזה על מנת לסדר לעצמי ג'וב, אלא כדי לסייע לאזרחים הוותיקים שזקוקים לכח משמעותי בבית המחוקקים. מתוך אחריות ותחושת שליחות אני מודיע היום שמפלגת ותיקי ישראל לא תרוץ בבחירות הקרובות. אני קורא לחבריי, בני גנץ, רון חולדאי, עופר שלח, ירון זליכה, ניצן הורוביץ ולחברתי מירב מיכאלי – זה הזמן לאיחוד גדול במרכז שמאל תחת מנהיגותו של יאיר לפיד שביכולתו להוביל את המחנה המאוחד לשינוי מנהיגותי היסטורי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]