משרד הבריאות לקופות החולים: היערכו לפתיחת החיסונים לכלל הציבור החל ממחר - 0404
משרד הבריאות לקופות החולים: היערכו לפתיחת החיסונים לכלל הציבור החל ממחר יונתן סינדל, פלאש 90

משרד הבריאות לקופות החולים: היערכו לפתיחת החיסונים לכלל הציבור החל ממחר

משרד הבריאות הנחה הבוקר (רביעי) את קופות החולים להיערך לפתיחת החיסונים לכל הגילאים, כבר ממחר‎. זאת, בתום הערכת מצב שהתקיימה אתמול במשרד הבריאות. 

בהודעת המשרד נכתב: "משרד הבריאות מרחיב את מבצע "חוזרים לחיים". מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי הנחה לאפשר פתיחת החיסונים לכל הציבור מגיל 16, החל ממחר. להזמנת תור לגילאי 18-35 יש לפנות לקופות החולים. למרות הפתיחה לכלל האוכלוסייה, הורו שר הבריאות יולי אדלשטיין ומנכ"ל המשרד, לקופות החולים לרכז מאמצים בקבוצות הגיל 50+ ובקרב מרותקי הבית".

אמש אמר על כך שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין בתדרוך לתקשורת: "הנחנו את קופות החולים להעלות את המאמצים כדי להגיע ליותר מ-90 אחוזי מתחסנים בני 50+. גם צעירים יותר צריכים להתחסן, ואנחנו שוקלים להוריד את הגיל כבר בימים הקרובים. בדיונים שלנו החלטנו שצבע היישוב ברמזור לאחר היציאה מהסגר יהיה תלוי גם באחוז המתחסנים באותו יישוב. צריכים להגיע לשם, אפשר להגיע לשם.

פרט לדאגה לעצמך, כשאתה הולך להתחסן אתה דואג גם לפתיחת המשק ולכל הסביבה שלך. זאת אחריות משותפת של כולנו. אין חובה חוקית, אבל יש חובה אזרחית. "ואהבת לרעך כמוך" בין היתר זה לקבל את החיסון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]