האגו של סמוטריץ׳ יחסל אותנו | בועז גולן - 0404

האגו של סמוטריץ׳ יחסל אותנו | בועז גולן

אי אפשר לעמוד בצד ולשתוק. אי אפשר לעמוד בצד ולראות איך רכבת הסכנה דוהרת לדרוס את כולנו – את ארץ ישראל.

נוצרה לנו הזדמנות של ממש להציל את ארץ ישראל – להציל את הימין, לשמור על מסורת ישראל, לשמור על כל מה שחשוב לנו – על חיילי צה״ל, על יהודה ושומרון, על משפחת עם ישראל, אבל אגו עלול לחסל את הכל.

מזה שנה וחודש לא החליף בצלאל סמוטריץ׳ ולו מילה אחת עם איתמר בן גביר. סמוטריץ׳ ממשיך לפזר אמירות שיחבר את כל חלקי הציונות הדתית, אבל לא עושה צעד אחד לכיוון הזה. בנתיים, הוא מסכן את הימין. הוא מסכן את כולנו.

אם היה אכפת לסמוטריץ׳ באמת מארץ ישראל ותורת ישראל, הוא היה מכנס בתוך דקות את ראשי ארבע המפלגות ותוך שעה היו יוצאים עם הסכם למען ישראל.

סמוטריץ׳ אולי מנסה להיות פוליטיקאי ואולי האסטרטגיה שלו היא להמתין לדקה ה-99 ואז לנסות ולהוריד את כולם על ארבע ואת המחיר הפוליטי שלהם, אבל ניסיון החיים והבחירות לימד אותנו כי הדקה האחרונה מסוכנת מאוד וממנה עלול שלא לצאת דבר.

לא מסכנים בשביל אגו ומשחקי כוח את עתיד המדינה. מי שלוקח סיכונים כאלה לא מתנהל כמו מנהיג, לא ציוני ולא דתי. זו התנהגות של מהמר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]