ביטחון מופרז | ליברמן בחשיפת רשימתו: "זה סוף לשלטון נתניהו, זה סוף לשלטון החרדים" - 0404
ביטחון מופרז | ליברמן בחשיפת רשימתו:

ביטחון מופרז | ליברמן בחשיפת רשימתו: "זה סוף לשלטון נתניהו, זה סוף לשלטון החרדים"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, אמר היום (שלישי) באירוע הצגת הרשימה שתובא לאישור מרכז המפלגה כי "מפלגת ישראל ביתנו הינה פשוט אי של יציבות, כי כל 7 חברי הכנסת ימשיכו לכנסת הבאה באותם המקומות. מגיע שאפו לכולם.

הוכחנו שאנחנו רואים רחוק יותר מכל שאר המפלגות. כאשר בסיבוב השני התייצבנו מול עסקני ש"ס ויהדות התורה, כולם הרימו גבה. אמרנו בצורה ברורה שאנחנו בעד מדינה יהודית ונגד מדינת הלכה".

בהמשך הציג את רשימתו, כאשר לפיה אחריו ימוקם במקום השני ח"כ עודד פורר. אחריהם יוצבו עפ"י הסדר: ח"כ יבגני סובה, ח"כ אלי אבידר, ח"כ יוליה מלינובסקי, ח"כ חמד עמאר, ח"כ אלכסנדר קושניר, פרופ' יוסי שיין, עו"ד לימור מגן-תלם, ד"ר אלינה ברדץ'-יאלוב, שרון רופא אופיר, ועו"ד בתיה כהנא דרור.

בסוף דבריו, אמר ליברמן בתקיפות: "המטרה שלי כפי שאני מגדיר אותה לקראת הבחירות הקרובות, היא להחליף את השלטון, לא רק את נתניהו – את השלטון כולל ליצמן, דרעי וגפני – ולהקים ממשלה ציונית וליברלית. אני מבהיר מראש, ישראל ביתנו לא תכנס לשום קואליציה עם ש"ס ויהדות התורה וכל מי שבונה על קואליציה עם דרעי וליצמן – כדאי שידע מראש – ש"ישראל ביתנו" לא תהיה שם.

אני אומר לידידיי, יאיר לפיד, גדעון סער, נפתלי בנט – חברה שוויונית אפשרית אך ורק בתנאי שש"ס ויהדות התורה ישבו באופוזיציה. ליברמן זה סוף לשלטון נתניהו, זה סוף לשלטון החרדים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]