סמוטריץ׳: ״ביום חמישי יסגרו הרשימות - מקווה שנצליח להציג מוצר שנוכל להיות גאים בו״ - 0404
סמוטריץ׳: ״ביום חמישי יסגרו הרשימות – מקווה שנצליח להציג מוצר שנוכל להיות גאים בו״ הדס פארוש, פלאש 90

סמוטריץ׳: ״ביום חמישי יסגרו הרשימות – מקווה שנצליח להציג מוצר שנוכל להיות גאים בו״

יו״ר מפלגת הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ׳, הסביר לפני זמן קצר (שלישי) את שתיקתו במהלך המו״מ לאחדות המתנהל בשעות אלו.

סמוטריץ׳: ״הימים האלה של הרכבת הרשימות הם ימים מורכבים. יצאנו לדרך חדשה-ישנה של הקמת מפלגה ציונית דתית אחת, גדולה ומאוחדת. לא עוד ריצ׳רצ׳ים מאולצים של הרגע האחרון, המטרה שלנו היא הקמת מפלגה אחת רחבה, חברית ומאוחדת. כזו שתכיל את הגוונים כולם, תתן להם ביטוי ותאפשר להם להרגיש בבית ביחד.

אני שומע טענות כלפיי בימים האחרונים. יש אפילו שמאשימים אותי ביהירות ופלגנות. וזה דוקר, ופוצע וכואב מאוד. זה קורה כי בניגוד לאחרים שמנהלים קמפיינים ומשאים ומתנים בתקשורת אני החלטתי לשתוק. זו התובנה המרכזית ביותר שלי משלוש סבבי הבחירות הקודמים, שבהם ביזינו את עצמנו ובעיקר את הציבור במריטת נוצות הדדית ברחובה של עיר.

החלטתי שהפעם את עבודת ההיערכות נעשה בשקט מאחורי הקלעים ונצא אליכם עם תוצאה סופית הטובה ביותר שנצליח להשיג ובאווירה טובה. אתם מכירים אותי לא מאתמול. בשנתיים האחרונות ויתרתי שוב ושוב על מקומי ותפקידי ועשיתי זאת בשמחה בשביל האחדות.

לא כבוד ולא שררה אני מבקש. מה שכן אני מבקש זה לבנות עבורכם את הדבר הטוב ביותר שאפשר. ביום חמישי יסגרו הרשימות ואני מקווה שנצליח בע״ה להציג לכם מוצר שנוכל כולנו לשמוח בו ולהיות גאים בו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]