ראש עיריית שדרות אלון דוידי מצטרף לימינה - 0404
ראש עיריית שדרות אלון דוידי מצטרף לימינה ראובן קפוצ'ינסקי

ראש עיריית שדרות אלון דוידי מצטרף לימינה

לאחר הירידה בסקרים, יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט, מנסה לחזק את מפלגתו ומצרף לשורותיה את ראש עיריית שדרות, אלון דוידי.

דוידי ישובץ במקום השלישי ברשימת ימינה לכנסת.

בנוסף לתפקידו כראש עיריית שדרות, מכהן דוידי גם כסגן יו"ר מרכז השלטון המקומי ועד להצטרפותו לימינה היה חבר במפלגת הליכוד.

ח"כ נפתלי בנט: "אני גאה היום להציג את ראש העיר שדרות אלון דוידי. שדרות היא סמל של המדינה, של התמודדות עם משבר, של הצלחה גדולה. אלון הפך אותה לאימפריה עם חינוך מעולה וצמיחת תושבים. תראו את הבנייה כאן מאחורינו – מי היה מאמין?

זו הסיבה שבחרתי בו לנבחרת שלנו. אלון הוא איש עשייה צעיר ונמרץ שיודע איך להפוך משבר להזדמנות. מדינת ישראל בכאוס בגלל מנהיגות כושלת.
יש לנו תכניות מפורטות איך לשקם את הכלכלה ההרוסה ואיך לחלץ את ישראל ממשבר הקורונה. אלון דוידי עשה את זה בשדרות, ויעשה את זה עכשיו ברמה הלאומית, כחבר מוביל בממשלה שנקים. אלון, ברוכים הבאים".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "ב-12 השנים האחרונות אני משרת את תושבי העיר שדרות, תחילה כחבר מועצה ובשבע שנים האחרונות כראש העיר. יחד עם תושביה הנפלאים של שדרות, הובלנו מהפך בעיר והפכנו אותה לעיר תוססת, צעירה ומתקדמת. את הניסיון והיכולות שהביאו להצלחה בשדרות אני רוצה להביא לממשלה ולכנסת לטובת תושבי שדרות, עוטף עזה והדרום, ולמען כל עם ישראל.

מדינת ישראל נמצאת היום בשעת משבר קשה. שאלתי את עצמי מי המנהיג שיוכל לחלץ את ישראל מהמשבר. נפתלי הוא המנהיג היחיד שיוביל אותנו לנצח את הקורונה, לייצר 400 אלף מקומות עבודה, לדאוג לעצמאים ולאחד את העם. נפתלי תמיד יוזם, קשוב, יורד לשטח, ביצועיסט ואכפתי ב-23 במרץ נפתלי בנט יקים ממשלה חדשה וטובה שתחלץ את ישראל מהמשבר.

נפתלי הוכיח שיש לו את הניסיון, היכולת והיצירתיות לתת פתרונות אמיתיים והכי חשוב הוא הוכיח שבאמת אכפת לו מאיתנו. גדלתי והתחנכתי על ערכי הציונות הדתית, של אהבה גדולה לארץ ישראל, לעם ישראל ולמסורת ישראל. אני משוכנע שנוכל יחד – חילונים ודתיים, ותיקים וצעירים, נשים וגברים – לשרת את כל עם ישראל ולעשות טוב למדינה האהובה שלנו. בעזרת השם נעשה ונצליח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]