בימין חוגגים את פרישת ניסנקורן: "פוליטיקאי מסוכן - ברוך שפטרנו" - 0404
בימין חוגגים את פרישת ניסנקורן: הדס פארוש, פלאש 90

בימין חוגגים את פרישת ניסנקורן: "פוליטיקאי מסוכן – ברוך שפטרנו"

בימין חוגגים היום (ראשון) את פרישתו של שר המשפטים לשעבר, אבי ניסנקורן, מהחיים הפוליטיים.

ח"כ מאי גולן התייחסה לפרישה ותקפה גם את יו"ר מפלגתו של ניסנקורן, רון חולדאי: "הספינה שוקעת והעכברים בורחים!כשר משפטים היה ניסנקורן הפוליטיקאי הכי מסוכן בציבוריות הישראלית ואחרי פרישתו מהחיים הפוליטיים אפשר בהחלט להגיד ברוך השם וברוך שפטרנו!

האמת, מאוד קיוויתי שחולדאי ישחרר כבר את ת"א אחרי 23 שנות דיקטטורה וביזוי לחצי מהעיר, ושזה יקרה קצת לפני שהוא יבין ויפנים את המסקנה האמיתית מכל הסיפור הזה: שהוא נפל פוליטי שלא עובר את אחוז החסימה וסופו להיעלם ולהתאייד".

מפלגת עוצמה יהודית: "אנו מברכים על פרישתו של אבי ניסנקורן מהחיים הפוליטיים. על כגון זה נהוג לומר "ברוך שפטרנו".
אנו מקווים, כי לכתו של ניסנקורן תסייע בהשבת מושכות השלטון לידי נבחרי העם ותשמוט את האחיזה של החונטה המשפטית שהשתלטה בכוחנות על החיים הציבוריים במדינתנו.
העובדה שפרש רק מוכיחה כי הוא וחבריו יודעים היטב, כי בקלפי אין להם שום סיכוי לקבל תמיכה, ולא נותר בידם ברירה אלא להסתמך על הדיקטטורה השיפוטית.
בבחירות הקרובות עוצמה יהודית תדאג להקמת ממשלת ימין, שתשים קץ לאותן אשליות".

ח"כ אוסנת מארק: "‏בשורה נהדרת לפתוח איתה אתה השבוע. כנראה שגם אבי ניסנקורן הבין שלדריסת שלטון העם אין ביקוש אלקטורלי. מקווה שזה המסמר האחרון בארון של שלטון בג"צ והפקידים".

חברת הכנסת קטי שטרית: "‏עוד אבן נופלת מהמגדל המעוות שנקרא ׳מפלגת הישראלים׳ שבנה רון חולדאי, עוד הוכחה ניצחת לכך שהסיסמא ״רק לא ביבי״ – היא לא אידאולוגיה, היא משמשת אוויר חם למפלגות אווירה שמלאות באגו ומתפוגגות אחת אחרי השניה".

ח"כ אריאל קלנר: "ברוך שפטרנו. האיש שהגן בחירוף על שחיתות במערכת הולך הבייתה. בשורות טובות לכל מי ששלטון החוק באמת בראש מעייניו".

ח"כ בצלאל סמוטריץ': "ניסנקורן הולך. רוטמן בא. מחזירים את השפיות למערכת המשפט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]