מכחול לבן למפלגת תקווה חדשה: ח"כ הילה שי וזאן מצטרפת לגדעון סער - 0404
מכחול לבן למפלגת תקווה חדשה: ח הדס פרוש, פלאש 90

מכחול לבן למפלגת תקווה חדשה: ח"כ הילה שי וזאן מצטרפת לגדעון סער

ח"כ הילה שי וזאן, המכהנת בכנסת ה-23 מטעם כחול לבן, הודיעה הבוקר (ראשון) על הצטרפותה ל״תקווה חדשה״ של גדעון סער. ח״כ שי-וזאן תגיש את התפטרותה מהכנסת בעקבות נטישת כחול לבן.

ח"כ הילה שי וזאן: "בשעה של משבר פוליטי, בריאותי, כלכלי וחברתי מהקשים שחוותה מדינת ישראל, גדעון סער הוא היחיד עם הניסיון והיכולות להחזיר את היציבות ולהוביל כראש ממשלה לאיחוי הקרעים בעם ולשינוי שאזרחי ישראל מייחלים לו. אני נרגשת להצטרף למפלגת 'תקווה חדשה' ולהיות חלק מנבחרת אנשי עשייה מעולים ומנוסים מכל התחומים, ביניהם, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון, שפעלנו יחד בוועדת הקורונה למען הציבור".

אני מאמינה שהמשימה הראשונה במעלה היא החלפת ראש הממשלה, דרך עליית מפלגת מרכז-ימין ממלכתית לשלטון. גדעון סער הוא האדם הנכון לראשות הממשלה שידע להחזיר את היציבות הפוליטית, הכלכלית והחברתית לעם ישראל ומדינת ישראל".

יו״ר תקווה חדשה, גדעון סער: ״מברך על הצטרפותה של ח״כ שי-וזאן לתקווה חדשה. שי-וזאן היא פרלמנטרית נמרצת שהצליחה, תוך תקופה קצרה, לקדם נושאים רבים למען הציבור בכנסת היוצאת. אני משוכנע שכך תעשה, וביתר שאת, בכנסת ה-24״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]