גם הערב: המשטרה נערכת לאכיפה במחאת האנרכיסטים - 0404
גם הערב: המשטרה נערכת לאכיפה במחאת האנרכיסטים מוטי קסטל

גם הערב: המשטרה נערכת לאכיפה במחאת האנרכיסטים

משטרת ישראל הודיעה לפני זמן קצר (מוצ"ש) כי נערכה לקיומן של המחאות הצפויות להתקיים הערב, סמוך למתחם בית רה"מ בירושלים. הכוחות פרוסים באזור כיכר פריז, רחוב עזה, בן מימון והרחובות הסמוכים, וכל זאת לדברי המשטרה "על מנת לאפשר את חופש המחאה לכלל האזרחים, לשמור על בטחון הציבור, הסדר הציבורי ובריאות הציבור".

להלן הסדרי התנועה: המשטרה חסמה לתנועה את הרחובות בן מימון, עזה, כיכר פריז, אגרון, קינג ג'ורג' וקרן היסוד. כמו כן צפויים להיחסם רחובות סמוכים נוספים המובילים לרחובות אלו.

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה שבה ומדגישה, כי היא פועלת לאפשר קיומן של מחאות לכלל המפגינים, אך יחד עם זאת לא תאפשר כל הפרה של הסדר הציבורי, ותפעל בנחישות נגד כל ניסיון להפר את הסדר הציבורי או לפגוע בקיומן התקין.

משטרת ישראל קוראת לכלל המשתתפים במחאות להקפיד על הנחיות משרד הבריאות, לעטות מסיכות כנדרש ולשמור על ריחוק חברתי, למען שמירה על בריאות כלל הציבור וכוחות המשטרה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]