פרופ' אש לצוות הרפואי בבית החולים קפלן ברחובות: "אינני נושא בשורות שהקורונה תיגמר בקרוב" | צפו - 0404
צילום: המרכז הרפואי קפלן

פרופ' אש לצוות הרפואי בבית החולים קפלן ברחובות: "אינני נושא בשורות שהקורונה תיגמר בקרוב" | צפו

פרויקטור הקורונה, הפרופ׳ נחמן אש, ביקר היום (שישי) במרכז הרפואי קפלן ברחובות ושמע סקירה מפי מנהלת המרכז הרפואי, ד"ר שרית אבישי-אלינר. לאחר מכן ביקר אש במחלקות הקורונה, בטיפול נמרץ כללי ובמערך המעבדות.

פרופ׳ אש אמר לצוות הרפואי: "אני מבקש להודות לכם, אתם אלו שבחזית. זו התמודדות לא פשוטה לאורך זמן, ואני שומע את הרוח מדברי מנהלת בית החולים, ומבין את העומס הרב על הצוות. לצערי, אינני נושא בשורות שזה יגמר בקרוב".

מנהלת בית החולים אמרה לפרופ׳ אש: "העומס ניכר על הצוותים, אבל הייחוד של בית החולים זה האופן בו כולם נרתמים פעם אחר פעם. בגל הזה, אנחנו רואים יותר חולים צעירים, לצד חולים קשישים וסיעודיים, המצריכים טיפול מורכב יותר. אנחנו עושים מאמצים גם לתמוך בהם. פתחנו קו חם והשירות הסוציאלי מעמיד ייעוץ לטובת הצוות הרפואי, אין ספק שהעומס בשנה האחרונה נותן את אותותיו".

ד"ר מלכה אטלי, מנהלת מחלקת פנימית קורונה ב׳, סיפרה לפרופ׳ אש על חולה בן 61 שהגיע למחלקה ביום שבת: "הכנו אותו להעברה לטיפול נמרץ, וברגע שהגיע הסניטר, כבר ראינו קו ישר. התקשרה אליי המתמחה לפנות בוקר בוכה. באותו יום כל המחלקה בכתה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]