בתוך מערה במבואות ירושלים | לאחר למעלה מארבע שנים: אותרה גופת נעדר - 0404
צילום: דוברות המשטרה

בתוך מערה במבואות ירושלים | לאחר למעלה מארבע שנים: אותרה גופת נעדר

הותר לפרסום: לאחר למעלה מארבע שנים בהן נערכו חיפושים לאיתורו של נעדר, השבוע אותרו ממצאים ובדיקתם במכון לרפואה משפטית באבו כביר איששו כי מדובר בנעדר יעקב דיסקין זכרו ז"ל.

בתאריך 11.9.2017 בשעות אחה"צ התקבל דיווח במשטרה אודות נעדר כבן 32 שיצא את דירתו בירושלים ובהמשך ביצע שיחות טלפון לבני משפחתו באמצעות אדם עובר אורח, ומאז נעלמו עקבותיו. בעקבות הדיווח, החלו מיד כוחות רבים בסריקות אחר הנעדר בהשתתפות עשרות רבות של שוטרים, מתנדבים ואזרחים שביקשו לסייע, ובין היתר נערכו סריקות בסיוע מסוק היחידה האווירית של המשטרה ואמצעים נוספים. החיפושים לא הועילו ובמשך למעלה מארבע שנים נותרו היעלמותו של יעקב דיסקין ז"ל כתעלומה.

ביום שני השבוע דווח למשטרה על ידי אזרחית שטיילה בין שרידי הכפר הנטוש ליפתא במבואות המערביים של ירושלים כי הבחינה בשרידי שלד אדם הטמונים בתוך מערה צרה.

כוחות משטרה ביניהם חוקרי זיהוי פלילי שהגיעו אל המקום החלו בפעולות חקירתיות והממצאים שנמצאו הועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר. לאחר בדיקתם המקצועית בה נמצא כי מדובר בנעדר משנת 2017 בשם יעקב דיסקין, נמסרה הודעה למשפחתו.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]