ח"כ משה גפני: "הקב"ה ריחם עלינו וגנץ לא יהיה רה"מ, אם היינו הולכים איתו - לא היו עלינו מתקפות" - 0404
ח שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

ח"כ משה גפני: "הקב"ה ריחם עלינו וגנץ לא יהיה רה"מ, אם היינו הולכים איתו – לא היו עלינו מתקפות"

חבר הכנסת, משה גפני, התייחס היום (רביעי) במליאת הכנסת לעליהום על הציבור החרדי בתקופה האחרונה והסביר כי אם המפלגות החרדיות היו תומכות בגנץ ולא בנתניהו לא היה נעשה על הציבור החרדי עליהום שכזה.

ח"כ גפני: "יש לנו החרדים שתי בעיות, הראשונה היא שאנחנו נראים אותו דבר, אז אם רואים מישהו משתולל אז הוא אני כי הוא נראה כמוני. והבעיה השנייה שלנו היא שאנחנו הולכים עם נתניהו. כל הניזקוז של רק לא ביבי עכשיו התלבש עלינו. אם אנחנו היינו הולכים עם בני גנץ שלדעתי הוא לא מתאים להיות ראש ממשלה וגם לא חבר כנסת, אם היינו הולכים איתו לא היו התקפות נגדנו.

מילה אחת לא שמעתי על זה שחופי הים מלאים, על המועדונים שפועלים מתחת לאדמה. בושה וחרפה, פגיעה באינטליגנציה הכי חמורה שיכולה להיות. למזלנו הרב הקדוש ברוך הוא ריחם עלינו וגנץ לא יהיה ראש ממשלה, זו הייתה סכנת נפשות אם הוא היה ראש הממשלה, מה שמעניין אותו זה רק הוא עצמו, רק המפלגה שלו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]