ח"כ אוסנת מארק בנטיעות בעוז וגא"ון: "המקום שבו נגדעו חיים - הוא המקום לטעת" - 0404
ח

ח"כ אוסנת מארק בנטיעות בעוז וגא"ון: "המקום שבו נגדעו חיים – הוא המקום לטעת"

חברת הכנסת, אוסנת מארק מהליכוד השתתפה היום (רביעי) בנטיעות לרגל טו' בשבט, על גבעת עוז וגאו"ן, שהוקמה בגוש עציון לזכר אייל יפרח, גלעד שעאר ונפתלי פרנקל הי"ד – שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בידי מחבלים ערבים.

ח"כ מארק התייחסה בדף הפייסבוק שלה לנטיעות במקום. לדבריה: "אחת המצוות הראשונות שמצווה עם ישראל עם כניסתו לארץ המובטחת היא נטיעת עצים.
לנטיעת העץ משמעויות רוחניות וגשמיות רבות. היא מסמלת את הכאת השורשים והאחיזה באדמה.

נטיעת עצים שקולה ליישוב הארץ. לכן התרגשתי כל כך לקיים את מצוות היום ולטעת גפן על גבעת עוז וגאו"ן שהוקמה בגוש עציון לזכר הבנים שנרצחו כאן, אייל יפרח, גלעד שעאר ונפתלי פרנקל הי"ד.

המקום שבו נגדעו חיים, המקום שבו ניסו לכבות את הרוח – הוא המקום לטעת, להצמיח ולהתחדש. זו התשובה שלנו למבקשי רעתנו: נטיעה, התיישבות, צמיחה.

ח"כ מארק מסרה לחדשות 0404 כי היא רואה בעצמה כשליחה של ההתיישבות בליכוד: "זה אחד הערכים העליונים שעליהם גדלתי, לפיהם אני חיה גם היום ועבורם הגעתי לחיים הציבוריים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]