הליכוד: "מנדלבליט שוב מתערב בבחירות? אין גבול לרדיפה במטרה להפיל ראש ממשלה חזק מהימין" - 0404
הליכוד: תומר נויברג, פלאש 90

הליכוד: "מנדלבליט שוב מתערב בבחירות? אין גבול לרדיפה במטרה להפיל ראש ממשלה חזק מהימין"

בליכוד הגיבו לפני זמן קצר (שלישי) להחלטת היועץ המשפטי לממשלה ד"ר אביחי מנדלבליט, להגדיר את המימון המשפטי לראש הממשלה כ"מתנה אסורה".

מהליכוד נמסר: "האם מנדלבליט שוב מתערב בבחירות? בבחירות הקודמות מנדלבליט הגיש כתב אישום תפור נגד רה"מ ובבחירות האלה הוא מבצע פליק-פלאק בעמדתו המשפטית תוך פגיעה בהגנתו של רה"מ, רק בגלל שהתיקים שתפר נגדו קורסים. אין גבול לרדיפה ולמסע הצייד במטרה להפיל ראש ממשלה חזק מהימין".

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, מהליכוד, מסר: "השקרן המשפטי מכה שוב! אם נשארו עוד מתי מעט בישראל שעדיין האמינו ביושרתו של השקרן המשפטי לממשלה, הרי שהיום הוא ערער להם את יסודות האמונה…

היום היועמ"ש הראה לכולם שעבור מטרתו היחידה: הפלת נתניהו, אין לו בעיה להתנגד גם לדעתו שלו עצמו… חבל שלא חיכה שבועיים לפרשת משפטים – בושה!"

חה"כ אוסנת מארק הוסיפה: "‏כשהתיקים קורסים והבחירות מתקרבות, מנדלבליט חייב לשלוף עוד שפן מהכובע. עכשיו הוא הופך החלטה של עצמו כדי לפגוע בנתניהו. מנדלבליט, וְכַאֲשֶׁר יְעַנּוּ אֹתוֹ כֵּן יִרְבֶּה וְכֵן יִפְרֹץ! נתניהו ישאר פה עוד הרבה אחרי שנסיים לתקן את ההרס שזרע מנדלבליט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]