עמיר פרץ מתפטר מהכנסת ועוזב את מפלגת העבודה‎ - ימשיך לכהן כשר מטעם כחול לבן - 0404
עמיר פרץ מתפטר מהכנסת ועוזב את מפלגת העבודה‎ – ימשיך לכהן כשר מטעם כחול לבן עדינה ולמן, דוברות הכנסת

עמיר פרץ מתפטר מהכנסת ועוזב את מפלגת העבודה‎ – ימשיך לכהן כשר מטעם כחול לבן

עמיר פרץ הודיע היום (שלישי) על הפסקת חברותו במפלגת העבודה והתפטרותו מהכנסת. עם זאת, פרץ הסביר כי הוא נענה לבקשתו של בני גנץ להמשיך לכהן כשר הכלכלה והתעשייה.

פרץ כתב במכתבו ליו"ר מפלגת העבודה מרב מיכאלי: "אין לי כל כוונה להיגרר לקמפיין השנאה שאת מייצרת בימים אלה. מכיוון שהודעתי שאינני מתכוון להיכלל בשום רשימה לכנסת ה- 24, ומאחר ומדובר בממשלת מעבר שכל עזיבה של שר השייך לגוש המרכז –שמאל בממשלה רק מחזקת את גוש הימין, ולכן החלטתי להיענות לבקשתו של ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון, בנימין גנץ, ולהמשיך ולמלא את תפקידי כשר הכלכלה והתעשייה.

אמשיך לפעול למען מאות אלפי המובטלים במסגרת אחריותי על שירות התעסוקה. למען העצמאים שזקוקים לסיוע ולהיערכות לתכנית השיקום של הימים שאחרי הקורונה. אמשיך להירתם לסייע למפעלים הנמצאים בקשיים, ולעודד הקמת מפעלים חדשים. אני פועל בימים אלה לפרוס כיפה טכנולוגית חזקה ורחבה מעל כל אזורי הפריפריה והמגזר הלא יהודי באמצעות סדרי עדיפויות חדשים אותם קבעתי יחד עם הרשות לחדשנות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]