קריאה בליכוד לרה"מ: "שריין רק אישים בולטים בעלי ערך מוסף משמעותי לליכוד" - 0404
קריאה בליכוד לרה לע"מ

קריאה בליכוד לרה"מ: "שריין רק אישים בולטים בעלי ערך מוסף משמעותי לליכוד"

על רקע ביטול הפריימריז ולקראת סגירת הרשימות לכנסת הבאה, קוראים חברי ליכוד לראש הממשלה נתניהו שלא להשתמש בכל השיריונים שהוקצו לו. 

פורום דרור בליכוד פנה הבוקר (שלישי) לראש הממשלה נתניהו וקרא לו לצמצם את כמות השיריונים המותרים לרשימת הליכוד לכנסת ה-24 ולשריין אנשים נוספים לרשימה רק במידה וישנה דמות בולטת בעלת ערך מוסף לליכוד.

פורום דרור בליכוד: "אנו קוראים לראש הממשלה נתניהו לצמצם את השיריונים המתוכננים לרשימת הליכוד ולשריין רק במידה שישנה אישיות בולטת בעלת ערך מוסף משמעותי לליכוד. ההיסטוריה מוכיחה כי השיריונים לא תורמים לליכוד כלל, ולמעשה רק משרתים את המפלגות האחרות. אנו חוששים ששיריונים חדשים יפגעו במפלגת הליכוד בבחירות הקרובות, וימנעו הקמת ממשלת ימין בראשות הליכוד. רשימת הליכוד הנוכחית טובה וחזקה דיה גם במתכונתה הנוכחית ואין צורך לנסות להוסיף לה "שחקני חיזוק" מבחוץ שלא באמת מחזקים, וגם לא תמיד שותפים לתפיסת העולם ולדרך הליכוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]