רה"מ: "נחסן את כל אזרחי ישראל מעל גיל 16 עד סוף מרץ, ואולי אף לפני כן" - 0404
רה יונתן סינדל, פלאש 90

רה"מ: "נחסן את כל אזרחי ישראל מעל גיל 16 עד סוף מרץ, ואולי אף לפני כן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו עדכן הערב (שני) כי ההסכם עם חברת פייזר יאפשר לחסן את כל אזרחי ישראל מעל גיל 16 – עד סוף מרץ, ואולי אף לפני כן.

בהודעתו על כך אמר רה"מ: "הערב אני נרגש לבשר לכם על פריצת דרך אדירה שתוציא אותנו מהקורונה ותחזיר אותנו לחיים. אנחנו נהיה המדינה הראשונה בעולם שיוצאת מהקורונה.

ההסכם שהבאתי עם פייזר מאפשר לנו לחסן את כל אזרחי ישראל מעל גיל 16 – עד סוף מרץ, ואולי אף לפני כן. אנחנו נחסן את כל האוכלוסיה הרלוונטית, וכל מי שירצה בכך יוכל להתחסן.

בליל הסדר הקרוב נוכל בעזרת השם להסב סביב שולחן החג עם סבתא וסבא, אבא ואמא, הילדים והנכדים. כשנשאל מה נשתנה הלילה הזה, התשובה תהיה: הכל השתנה, הלילה הזה כולנו מסובים.

באמצעות מבצע "חוזרים לחיים" נפתח את הכלכלה, נחזור למקומות העבודה, לבתי הכנסת, למסעדות ולפאבים, למגרשי הכדורגל והכדורסל, לאירועי התרבות, לחיים שאנחנו כל-כך אוהבים ומתגעגעים אליהם".

בהמשך דבריו התייחס רה"מ להפרת ההנחיות ולאכיפה: "כל מי שהתפרע אמש – נעצר. המשטרה נוקטת יד חזקה כפי שהיא צריכה לעשות נגד מפירי הנחיות הבריאות, וכך נמשיך לעשות. העברנו היום בכנסת את הגדלת הקנסות.

אנחנו עושים את מה שצריך: לסגור את השמיים, לאכוף את ההנחיות של משרד הבריאות בכל הארץ, להביא חיסונים לכל אזרח ולתת סיוע כלכלי לכולם. הקורונה לא נעצרת ואנחנו לא נעצור! אף פקיד לא יעצור אותנו – וכך נמשיך לעשות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]