עריקה נוספת: ח"כ רם שפע עובר מכחול לבן לעבודה - 0404
עריקה נוספת: ח עדינה ולמן, דוברות הכנסת

עריקה נוספת: ח"כ רם שפע עובר מכחול לבן לעבודה

ח"כ רם שפע מכחול לבן הודיע היום (שני) כי יעזוב את המפלגה ויתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה. שפע, יו"ר ועדת החינוך של הכנסת, יתפטר מתפקידו.

חבר הכנסת צפוי להתפקד למפלגת העבודה, לאחר שבכנסת האחרונה היה אחד מחברי הכנסת שהתנגדו לא מעט להחלטות הממשלה, והוא אף טרפד את סגירת מוסדות החינוך אחרי החלטת קבינט הקורונה.

שפע מסר: "הממשלה הזו שכחה את תפקידה כלפי הציבור, לכן הצבעתי בעד הפלתה. כעת, אפעל בכל כוחי כדי להוביל לשינוי אמיתי שכל כך נחוץ למדינה שלנו. מתוך כך, החלטתי לרוץ בבחירות לרשימת העבודה במטרה להצטרף לחברתי מרב מיכאלי, יו"ר המפלגה, ולקדם את התחדשות המחנה הדמוקרטי והליברלי בישראל.

מרב היא מנהיגה אמיצה, ערכית ונחושה ויהיה לי הכבוד להצטרף אליה לרשימה שלא רק מדברת על דמוקרטיה, אלא מקיימת אותה הלכה למעשה. אני שמח, נרגש וחדור מטרה להצטרף לבית פוליטי שמרגיש כמו בית. מחנה המרכז-שמאל זקוק להתחדשות, התעוררות ותעוזה. זה אפשרי ואני גאה לקחת בכך חלק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]