תאגיד התעופה "אמירטס" מהאמירויות - הראשון להירשם כחברת חוץ ברשם החברות בישראל - 0404
תאגיד התעופה פלאש 90

תאגיד התעופה "אמירטס" מהאמירויות – הראשון להירשם כחברת חוץ ברשם החברות בישראל

התאגיד הראשון מאיחוד האמירויות נרשם כחברת חוץ ברשם החברות בישראל. "אמירטס" הוא תאגיד תעופה באיחוד האמירויות שהוקם בדובאי, שביקש להירשם בישראל כחברת חוץ בהתאם לחוק החברות.
 
משרד החוץ, בשיתוף עם משרד המשפטים, הגיע להסדר זמני עם משרד החוץ של איחוד האמירויות, בכל הנוגע לאימות מסמכים ציבוריים לצורך הגשתם לרשויות. ההסדר יסייע לקידום הפעילות העסקית בין שתי המדינות עד לפתיחת שגרירויות, יקל על ישראלים המבקשים להציג מסמכים ציבוריים ישראליים בפני הרשויות באיחוד האמירויות ועל גופים מאיחוד האמירויות המבקשים להציג מסמכים ציבוריים מהאמירויות בפני הרשויות בישראל.
 
לפי ההסדר, ניתן לאמת מסמך ציבורי מאיחוד האמירויות, המיועד לשימוש בישראל, במשרד החוץ באבו דאבי, כמקובל, ולאחר מכן ניתן יהיה לאמת את חתימת משרד החוץ של איחוד האמירויות במשרד החוץ בירושלים. לאחר האימות במשרד החוץ הישראלי, ניתן יהיה להציג את המסמך בפני מרבית הרשויות בישראל.
 
ההסדר האמור מהווה נדבך נוסף במאמצים של משרד החוץ ומשרד המשפטים לסייע בקידום הפעילות הכלכלית עם איחוד האמירויות, בהמשך להסכם השלום ההיסטורי בין המדינות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]