ראש עיריית בני ברק: "לא נקבל מציאות בה קומץ קיצונים מתפרע בעיר וזורע אנרכיה" - 0404
ראש עיריית בני ברק: דוברות המשטרה

ראש עיריית בני ברק: "לא נקבל מציאות בה קומץ קיצונים מתפרע בעיר וזורע אנרכיה"

על רקע המהומות שהחלו בעיר בני ברק ביום חמישי האחרון והגיעו לשיאן אמש בשריפת אוטובוס בעיר, ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין, קיים במהלך הבוקר (שני) שיחות עם מפקד מחוז תל אביב דוד ביתן ועם מפקד מרחב דן מומי בוריה.

בשיחות הבהיר רובינשטיין כי לצד הגינוי התקיף על פעילות המשטרה בצורתה החריגה ביום חמישי, "לא נקבל בשום אופן שהוא מציאות בה קומץ קיצונים מתפרע ומשתולל בעיר וזורע בה הרס כפורקן יצרים ויצירת אנרכיה".

מעיריית בני ברק נמסר כי "סוכם בשיחה על ביצוע פעולות אכיפה ממוקדות לשמירה על הסדר בעיר, בכלל זה העברת כלל תיעודי המצלמות מרחבי העיר להגעה ממוקדת ומהירה אל הפורעים בנחישות וברגישות, בכדי להשיב את שגרת חיים הנורמלית בעיר בצל הקורונה וחובת השמירה על החיים.

לא נאפשר אירועים כגון האירוע החמור שהיה הלילה. העירייה בשיתוף פעולה עם המשטרה תמגר את התופעות הללו.

בהזדמנות זו אנו שבים וחוזרים על דברים ששמענו מכלל רבני העיר ומאוריה, כפי שהדברים יפורסמו באופן ברור ונחרץ: קריאה והודעה לציבור ההורים, לשמור על ילדיהם ולמנוע שוטטות מיותרת וקרבה להתקהלויות אלו. אנו מודיעים ומעדכנים כי בהתאם לפריסת מצלמות החירום בעיר – כל מקרה של אלימות המתועד במצלמות החירום הגלויות והסמויות, יפורסם מעתה באופן מלא בהתאם להנחיות החוק ויטופל באופן ממוקד ומהיר כפי שכבר הוחל בשעות האחרונות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]