השרה רגב על השחתת האוטובוס בבני ברק: "קומץ וונדליסטים שאינו משקף את התושבים" - 0404
השרה רגב על השחתת האוטובוס בבני ברק: דוברות המשטרה

השרה רגב על השחתת האוטובוס בבני ברק: "קומץ וונדליסטים שאינו משקף את התושבים"

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב קיימה הבוקר פגישה עם השר לביטחון הפנים, אמיר אוחנה ודנה עימו בדרישת חברת אפיקים שלא להיכנס לעיר בני ברק על רקע תקיפת נהג החברה והשחתת האוטובוס אמש.

בפגישה, בה השתתפו גם סגן השרה ח"כ אורי מקלב, מנכ"ל משרד התחבורה עופר מלכה וממ"ז תל אביב ניצב דוד ביטן, הוחלט כי פעילות התחבורה הציבורית בבני ברק תימשך, תוך הפרדה ברורה בין רוב רובו של הציבור שומר החוק לבין וונדליסטים הפוגעים הן בנותני שירותי החבורה והן בתושבי העיר, שיטופלו במלוא חומרת הדין.

מערכת הקווים תפעל במהלך היום כסדרה. הפעילות בימים הקרובים בשעות הלילה תתבצע על פי המלצת והנחיית המשטרה בהתאם להערכות המצב. 

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב: "מה שראינו אתמול היה הוא אירוע חמור ומעשה של וונדליסטים שסיכנו את חייהם של נוסעי האוטובוס, הנהג והדיירים במקום האירוע. אני קוראת לאכיפה נחושה וחסרת פשרות נגד כל גילוי של אלימות, תוך אפס סובלנות לפגיעה בנהגים, באוטובוסים ובתשתיות התחבורה הציבורית.

אני יודעת שמדובר בקומץ שאינו משקף את תושבי בני ברק המצפים לא פחות מאיתנו לאכיפה ופעילות נחושה זו, להרגעת הרוחות והשבת השקט והשלווה לעיר ולתושביה. אני מחזקת את ידיהם של הנהגים הפועלים במסירות רבה ומתוך תודעת שירות עמוקה לטובת התושבים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]