חשיפת ההתכתבויות בקבוצות השולמנים וגל עזיבה: ״שולמנים רבים יצביעו ביבי״. קארה: ״פתאום לאכול אחד את השני״ - 0404
חשיפת ההתכתבויות בקבוצות השולמנים וגל עזיבה: ״שולמנים רבים יצביעו ביבי״. קארה: ״פתאום לאכול אחד את השני״ 0404

חשיפת ההתכתבויות בקבוצות השולמנים וגל עזיבה: ״שולמנים רבים יצביעו ביבי״. קארה: ״פתאום לאכול אחד את השני״

חברים רבים בקבוצת הוואסאפ של ״השולמנים״ – קבוצתו של אביר קארה, עזבו את הקבוצה בעקבות החבירה לימינה של נפתלי בנט ובין השאר בגלל הטענה שקארה דאג לעצמו ולא למטרה.

לטענת החברים, קארה עשה טעות והמפלגה היתה חייבת לרוץ לבדה ולא לחבור לימינה.

בקבוצת הוואטסאפ של ״שולמן הפגנות״ צוין היום (שישי) כי ״לפי התגובות פה, לצערי הרב, שולמנים רבים הולכים להצביע ביבי ולא בנט. חבל שלא רצנו כמפלגה עצמאית״.

0404

ההמולה בקבוצות השולמנים החלה מיד לאחר שנודע על ההצטרפות של קארה לימינה. לאחר פורסם בקבוצה הראשית צילום מסך מכתבה מה-4 בנובמבר 2020, עם הכותרת: ״ימינה נעדרה: בפער של שני קולות בלבד נדחה החוק לטובת העצמאים״.

עוד קודם לכן החל גל עזיבה גדול בקבוצות הוואטסאפ ובזה אחר זה עזבו חברים, בהם בכירים בשולמנים.

שולמן התכתבויות

בקבוצת ״משפחת שולמן״ העלה קארה את תמונתו עם בנט וציין: ״אני צריך את התמיכה שלכם וצריך אתכם כמו טיל חץ למטרה…. אנחנו קבוצת חברים לפני הכל. לא בתחרות, הניצחון שלנו משותף״.

באותה קבוצה ציינה לין גורביץ׳: ״נהיה פה מגעיל. תפסיקו״. קארה ענה בהמשך להתכתבויות: ״אני מבקש להפסיק עם השטויות האלו״. עוד כתב אביר קארה: ״חברים יקרים, אין מקום לדמוקרטיה. ככל הנראה עד עכשיו כולם היו חברים, פתאום לאכול אחד את השני״.

0404

0404

חבר אחר כתב ב״שולמן הפגנות״: ״אני רציתי לבד, אבל אביר השיג משהו טוב ומצוין בלי לקחת סיכונים וזה מצוין לנו״. על כך הגיב אחר: ״לפחות, אם בנט יתגלה כאכזבה, אפשר להפרד ממנו אחרי הבחירות ולקחת את המנדטים? ולהיות סיעה נפרדת?״.

0404

בקבוצת ״אני שולמן״ כתב אחד מהחברים המוכרים: ״מעניין אותי כמה כסאות במקומות 2 עד 20 יש לשולמנים (פחות מ-5 זה ניצול של השולמנים. אישית, קשה לי עם בנט. אם היתה מפלגת שולמן, בטח הייתי מצביע לה… אני לא מתכוון לתת את הקול שלי״.

0404

״כולם נוטשים, מה קרה? חבל״, כתב אחר וקיבל מייד תשובה: ״עברו למפלגה אחרת״.

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]