מדינת ישראל תעביר הלילה חיסונים לחמאס בעזה. משפחת גולדין: "התנהלות מופקרת ואבדן שיקול דעת" - 0404
מדינת ישראל תעביר הלילה חיסונים לחמאס בעזה. משפחת גולדין:

מדינת ישראל תעביר הלילה חיסונים לחמאס בעזה. משפחת גולדין: "התנהלות מופקרת ואבדן שיקול דעת"

בשעות האחרונות התקבלה החלטה לאשר העברה של מאות חיסונים לארגון החמאס בעזה. ישראל צפויה להעביר כבר הלילה (חמישי) את החיסונים ללא שום דרישה הומניטרית בתמורה וללא חזרת השבויים והנעדרים שנמצאים בשבי חמאס בעזה.

הוריו של החייל השבוי הדר גולדין, לאה ושמחה, ביקרו בחריפות את ההחלטה: "למרבה הצער, במקום למלא את מחויבותה להשבת האזרחים והחיילים הביתה, ממשיכה ממשלת ישראל לתעתע בציבור. מי שמעביר חיסונים לארגון הטרור של החמאס ולא דורש בתמורה את השבת חיילי צה"ל איבד את שיקול דעתו.

הממשלה עוטפת את תשובותיה לבג"ץ במסווה מזויף של "עניין מדיני" במטרה להימלט מביקורתו. זו התנהלות כושלת וקלוקלת ומעבירה מסר לאזרחי ישראל כי דם חיילי צה"ל הוא הפקר. אנחנו דורשים מראש הממשלה לחשב לאלתר מסלול מחדש ולהתנות את העברת החיסונים בהשבת החיילים.

לא ננוח ולא נשקוט עד שהאמת תצא לאור, ועד אשר הבנים – האזרחים והחיילים, ובתוכם הדר בננו – ישובו למדינה ששלחה אותם להגן על שלומה וביטחונה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]