מותו של הנער אוהביה סנדק: המחאות יתחדשו מחר ויתקיימו בעשרות מוקדים ברחבי הארץ - 0404
מותו של הנער אוהביה סנדק: המחאות יתחדשו מחר ויתקיימו בעשרות מוקדים ברחבי הארץ באדיבות המשפחה

מותו של הנער אוהביה סנדק: המחאות יתחדשו מחר ויתקיימו בעשרות מוקדים ברחבי הארץ

אתמול (שלישי) עלתה משפחתו של הנער אהוביה סנדק ז"ל לקברו לציון שלושים יום מאז נהרג בתום מרדף של שוטרי ימ"ר ש"י אחרי קבוצת נערים יהודים בבנימין. על רקע היום השלושים למותו של אהוביה מארגנים ראשי המחאה על מותו הפגנות בעשרות מוקדים בדרישה "לעשות צדק עם אהוביה" ולהקים ועדת חקירה שתחקור את מות הנער.

ההפגנות, שנמשכות כבר מספר שבועות, מתקיימות על רקע חשש כבד משיבוש הליכי החקירה בידי השוטרים, שחבריהם חשודים בגרימת מותו של הנער. המוחים דורשים להעמיד לדין את השוטרים המעורבים בניגוח רכבם של הנערים, ניגוח שגרם להתהפכות הרכב ולמותו של אהוביה ז"ל. בנוסף דורשים המפגינים לסגור את ימ"ר ש"י במשטרה, בטענה כי שוטרי הימ"ר מבצעים אכיפה בררנית כלפי יהודים ורודפים את המתיישבים ובפרט את הנערים המכונים "נוער הגבעות".

ההפגנות יתייקמו מחר בשעה 20:00 בגשר המיתרים בירושלים ומול מטה המשטרה הארצי בעיר וכן בכיכר רבין בתל אביב, בחיפה, נהריה, חדרה, רעננה, ערד, אילת ובמקומות רבים נוספים ברחבי הארץ.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]