ח"כ מהליכוד הודיע על הצטרפות לשביתת הרעב של ההתיישבות הצעירה - 0404
ח רועי חדי

ח"כ מהליכוד הודיע על הצטרפות לשביתת הרעב של ההתיישבות הצעירה

מזה למעלה משבועיים שוהה הנהגת ההתיישבות הצעירה מול משרד ראש הממשלה באוהל מחאה בדרישה להסדיר את ההתיישבות הצעירה ולחבר כ 25,000 בני אדם ב 49 ישובים ביו"ש למים וחשמל מסיבות הומניטריות.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, שהתמוטט היום לאחר שבוע של שביתת רעב במאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה, שוחרר מבית החולים שערי צדק – וחזר היישר למאהל המחאה.

ח"כ ניסים ואטורי מהליכוד, הגיע למאהל המחאה והודיע לדגן כי הוא מצטרף אליו ולהנהגת ההתיישבות הצעירה בדרישה להסדרת ההתיישבות הצעירה.

ח"כ ואטורי: "החלטתי להצטרף בלב שלם לשביתת הרעב של חבריי מההתישבות הצעירה וראש מועצת שומרון יוסי דגן ששב לשבות רעב לאחר שאושפז" אמר במקום ח"כ ואטורי "בכך אני מצטרף לחבריי, תושבי ההתיישבות הצעירה המבקשים לקבל את הזכויות הבסיסיות של כל תושב בארץ ישראל. אני מחזק את ידיו של ראש הממשלה שפועל להסדרת ההתיישבות הצעירה וקורא לשאר שרי הממשלה לפעול להסדרת היישובים לאלתר".

דגן הודה לו ואמר: "אני מאוד מודה לך על הדברים המחזקים, מתחננים להסדרה שנים, האנשים הטובים האלו מעלים דרישה שהיא מוצדקת. אנחנו מצפים מראש הממשלה ומשר הבטחון לשבת ביניהם ולהגיע להבנה. לא ייתכן להפקיר 25,000 בני אדם מתוכם 18,000 ילדים ללא חיבור מים חשמל ותשתיות".

איש ההתיישבות בועז העצני השובת גם הוא רעב במקום אמר: "ההצטרפות של חכ ואטורי לשביתת הרעב היא צעד חסר תקדים, אמירה מוסרית מאין כמותה, הגיע הזמן להסדיר את ההתיישבות הצעירה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]