מירי רגב קוראת ליוסי דגן להפסיק את שביתת הרעב: "זה לא צחוק, זה החיים שלך" | צפו - 0404
צילום: רועי חדי

מירי רגב קוראת ליוסי דגן להפסיק את שביתת הרעב: "זה לא צחוק, זה החיים שלך" | צפו

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, התמוטט היום (שלישי) לאחר שהצטרף לשובתי הרעב במאהל ההתיישבות הצעירה לפני שבוע בדרישה להסדרת ההתיישבות הצעירה וחיבור מים וחשמל מסיבות הומניטריות ל-25,000 בני אדם ב-49 ישובים ביהודה ושומרון.

דגן פונה לבית החולים שערי צדק שם קיבל עירוי ועבר סדרת בדיקות אולם הוא מסרב לאכול.

שרת התחבורה מירי רגב פנתה היום (שלישי) לראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, וביקשה ממנו להפסיק את שביתת הרעב: "אני מתחננת לפניך, אני מבקשת ממך, קבל כל טיפול כמו שצריך, אני אסיים את ישיבת הממשלה ואני מבקשת ממך בכל לשון של בקשה. זה כבר לא צחוק. זה כבר החיים שלך, המשפחה שלך והילדים שלך. יש עוד דרכים לטפל בדברים האלה.

אני מבקשת ממך, אתה תקבל כל מה שאתה צריך. אני דברתי עם רוה"מ. אנחנו עובדים על זה. הוא (רוה"מ) אמר לי על העניין הזה. יוסי אתה עושה טעות גדולה מאוד".

דגן הודה לה על הדאגה אולם סירב להפסיק את שביתת הרעב: "מירי, אני מאוד מודה לך שהתקשרת. זה מאוד מחמם לי את הלב. הם נתנו לי עירוי נוזלי ובדקו אותי. אני לא אחזור לאכול עד שאני אקבל פתרון. אני אשמח לאכול איתך, עם ראש הממשלה ועם בני גנץ. אני לא יכול לאכול כשהתושבים שלי בלי חשמל ומים".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]