בסביבת אהוד ברק מעריכים: הוא לא יתמודד לראשות מפלגת העבודה - 0404
בסביבת אהוד ברק מעריכים: הוא לא יתמודד לראשות מפלגת העבודה יוסי אלוני, פלאש 90

בסביבת אהוד ברק מעריכים: הוא לא יתמודד לראשות מפלגת העבודה

גורמים בסביבתו של אהוד ברק מסרו הערב (שני) כי הם מעריכים שהוא לא יתמודד לראשות מפלגת העבודה. זאת על אף שבשבוע שעבר, שמונה חברים בהנהלת מפלגת העבודה פנו אל ברק, בבקשה לשוב ולהנהיג את המפלגה בבחירות הקרובות.

בהמשך אימת ברק את הדברים וכתב: ״בבירור שערכתי עם כמעט כל הנוגעים בדבר, מצאתי הרבה רצון וכוונות טובות אך עדיין לא את ההבשלה הדרושה להכרעות על כינון גוש כזה. לא עלה בידי להביא לכך שנדע, כבר כעת, כי בידינו להוביל לאיחוד במערך מפלגות משולש ובו ׳יש עתיד׳, ׳הישראלים׳, ׳העבודה׳ וחלק מהמפלגות החדשות שקמו בגוש לאחרונה, איחוד אשר בעיני הוא תנאי הכרחי להחלפתו של השלטון. בלב כבד, בתנאים האלה הגעתי למסקנה שלא יהיה נכון שאעמיד את מועמדותי בבחירות ליו״ר ׳העבודה׳.

אני מאחל לכל המתמודדים ולמפלגה וחבריה, התמודדות הוגנת ובחירה מהירה ונכונה של היו״ר/ית הבא/ה. אני מביע תקוותי שאכן יימצאו טרם הגשת הרשימות, אצל הנוגעים בדבר, בהירות הראיה וכוחות הנפש לכונן את האיחוד הנדרש הזה לטובת כל אזרחי ישראל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]