הוריו של אהוביה סנדק ז"ל: "המשטרה מתכננת להרוס את גבעת מעוז אסתר בה התגורר - לא די בעוול הנורא?" - 0404
הוריו של אהוביה סנדק ז באדיבות המשפחה

הוריו של אהוביה סנדק ז"ל: "המשטרה מתכננת להרוס את גבעת מעוז אסתר בה התגורר – לא די בעוול הנורא?"

אברהם ואיילת סנדק, הוריו של אהוביה ז"ל שלחו מכתב לחברי כנסת והשרים ובו קריאה לעצור את הריסת מעוז אסתר – הגבעה בו התגורר אהוביה ז"ל.

אברהם ואיילת סנדק: "הובהר לנו כי בתום ימי השלושים על מותו של בנינו, אהוביה סנדק, ז"ל, בכוונת "משטרת ישראל" לפנות ולהרוס את המאחז "מעוז אסתר" אשר היה ביתו ומקור אהבתו של אהוביה, אשר בנה וגאל את אדמותיה של ארץ ישראל אהב את רגבי אדמתה, ולאחר מותו הותיר לנו את מורשתו, שהיא אהבת ה' בפשטות, לימוד תורה לשמה ואהבת הארץ לשמה.

אנו מוחים ומביעים התנגדות נחרצת להריסת המאחז שהיה ביתו של אהוביה, ז"ל וכעת נותר כגלעד זכרון חי ונחמה פורתא להוריו ואחיו, משפחתו, חבריו וכל מי שזועק את לכתו בטרם עת ואהבת ארץ ישראל היא נשמת אפו.האם לא די בעוול הנורא??? האם לא יהיה מנוח להורים השכולים ולמשפחה הדואבת????

אנו קוראים לכם, מכובדיי ומכובדותיי, לבטל את הגזירה הנוראה הזאת. עם ישראל נמצא על סיפו של משבר אמון הפושה בקרב רבים וטובים מאזרחי ישראל. ברצותכם ובכוחכם לאחד את השורות, לאחות את הפצעים ולומר בקול רם ונחרץ לא לחורבן בית שלישי, אלא לבנייה, לאיחוד ואיחוי הקרעים ולהמשך דרכו של החלוץ הצדיק בן דורנו, אהוביה סנדק, ז"ל, אשר אהב וחלם, וקיים הלכה למעשה את מצוות יישוב ארץ ישראל".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]