איתי גרנק הסיר את מועמדותו לראשות הבית היהודי והודיע על תמיכה בחגית משה - 0404
איתי גרנק הסיר את מועמדותו לראשות הבית היהודי והודיע על תמיכה בחגית משה

איתי גרנק הסיר את מועמדותו לראשות הבית היהודי והודיע על תמיכה בחגית משה

המתמודד לראשות הבית היהודי, איתי גרנק, הודיע היום (שני) על פרישתו מהמרוץ והעברת תמיכתו במועמדת חגית משה. הסיכום בין השניים התקבל לאחר שגרנק קיבל התחייבות ממשה כי מיד לאחר שתבחר לראשות הבית היהודי תפעל מיידית לקיום מפקד פריימריז פתוחים לראשות המפלגה, כשגרנק יעמוד בראש ועדת המפקד ויהיה ממונה על התהליך.

גרנק: "אני שמח מאוד על הסיכום שיחזיר את הכוח מידי העסקנים אל הציבור הרחב. חגית משה בהתנהלות עניינית ומכובדת הבינה את צו השעה ובחשיבות הגדולה של להחזיר את האמון בקרב הציבור.

לאחר מאבק דמוקרטי שניהלתי עם שותפים לדרך ביחד עם למעלה מ-5000 פעילים שהשתתפו במימון הקמפיין לאחדות בציונות הדתית למפלגה אחת, וכמובן להליך הדמוקרטי אליו כולנו שואפים אני שמח שהיום הגעתי לסיכום המוצדק היחידי שקיים והוא קיום פריימריז פתוחים ורחבים שבו כל אחד ואחת בציבור יוכלו להתמודד על מקומם ברשימה. אני קורא לתומכיי, חברי מרכז הבית היהודי להעביר את קולם לחגית משה במטרה להחזיר את הכוח אל השטח במפלגה ואל הציבור".

במקרה בו חגית משה אכן תיבחר יבוא לסופו קמפיין "כוחנו באחדותנו" שקידמו גרנק ופעילים נוספים לפני למעלה משנה לקראת מערכת הבחירות לכנסת ה-23 במטרה להקים מפלגה דתית אחת לאחר פריימריז פתוחים לכלל הציבור. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]